Головна  /  Заколисуючі центри /  Заколисуючий центр-шезлонг Graco 2 в 1Заколисуючий центр-шезлонг Graco 2 в 1

 Заколисуючий центр-шезлонг Graco 2 в 1

Вартість застави - 700 грн

Ціна за тиждень - 250грн
Ціна за 2 тижні - 350 тижні
Ціна за місяць - 450грн

Заколисуючий центр-шезлонг Graco 2 в 1.

На сьогоднішній день існує багато засобів, які допомагають батькам  доглядати за своїм малям. Особливе місце серед них займають заколисуючі центри для новонароджених, які повторюють точність рухів колисання батьків. Кожна мама знає, що перші місяці є найтяжчими й потребують найбільшої уваги, саме в цей період немовля найбільше потребує турботи від батьків.

Для того, щоб допомогти  батькампредставляємо Вам аколисуючий центр Graco 2 в 1.
Мами  люблять дитячі продукти, що мають багатозадачність. Ось чому Вам сподобається цей заколисуючий центр. Представляємо Вам два пристосування в одному - це заспокіоююча  гойдалка і ніжний шезлонг. 

Вам обов'язково сподобається спеціальна вбудована ручка для переноски знімного шезлонгу, що дуже зручно для мобільності заколисуючого центру.

Зручним є можливість живлення від двох видів енергії: у вас є можливість використовувати автономні батарейки чи акамулятори, коли ви знаходитесь далеко від зручного джерела живлення, або ви можете підключити його до розетки. Використання центральної мережі живлення  - це чудовий спосіб заощадити кошти на батарейках.

Це чарівна гойдалка оснащена ніжним вібраційним блоком, щоб заспокоїти і розслабити Вашу дитину. Є два параметри швидкості, щоб ви могли знайти необхідну інтенсивність вібрації для заспокоєння дитини.

Якщо, ви оглянете цю колиску, то побачите наскільки комфортною вона буде для вашого маленького. Глибоке, просторе сидіння має затишну підтримку для тіла та має різні позиції нахилу, так що Ви можете знайти саму правильну позицію для максимального комфорту Вашої дитини. М’якенька підкладка та ортопедичне сидіння, плюс гіпоалергенний матрацик забезпечать комфортний сон вашому малюку.

Чудова підвіска-мобалик з м'якими іграшками  будуть захоплювати увагу Вашого малюка. Іграшки можуть обертатися по колу в супроводі забавних мелодій, звуків природи або співу птахів. У крісла гойдалки є 6 швидкостей роботи і передбачена функція таймер на 8,15 або 30 хвилин. Ви можете встановити найбільш комфортну швидкість заколисування для шивдкого засипання та  комфортного сну. 

Безпека дитини це наш приорітет тому для активних малюків в кріслі-гойдалці передбачені 5-ти точкові ремені безпеки .

 

 Демонстраційне відео:

 

 

 

 

    Запрошуємо вас відвідати наш прокат дитячих товарів "Карапузки" у м. Львів по вул. Княгині Ольги 106, Н.ЦУМ 6 поверх, 13 зал. Будемо раді  надати вам консультативну допомогу та підібрати  необхідні вам дитячі товари та іграшки для вашого малюка. В нас представлений великий асортимент дитячих товарів провідних брендових виробників Європи та Америки, що розроблені та виготовлені  із врахування високих вимог до безпеки та якості. Завітавши до нас,  разом з вашим малюком ви зможете підібрати іграшку, що сподобалась саме вашому карапузику і з якою він точно буде довго гратись,  пізнаючи світ та розвиваючись фізично та розумово. Прокат дитячих товарів "Карапузики" це чудова та зручна послуга яка дозволить вам  суттєво зеконмити  сімейний бюджет та порадувати вашу малечу. Рекомендуємо Вам познайомитись з асортиментом крісел-шезлонгів дитячих манежів та стільчиків для годування, які суттєво полегшать вам догляд за вашою малечею. З умовами прокату, доставки та догляду за дитячими товарами можете ознайомитись у відповідних розділах нашого сайту. В розділі "контакти" ви можете ознайомитись з графіком роботи нашого прокату дитячих товарів та детальним описом нашого розміщення. Завітайте до нас, з радістю вам допоможемо.