Прокат дитячих товарів "Карапузики"  /  Заколисуючі центри

Заколисуючий центр

 

     Перший рік життя малюка є досить складним та  динамічним і потребує постійної уваги та важкої праці. Адже саме в цей період малеча інтенсивно пізнає новий світ, адаптується  до нього і висловлює свої емоції. Більшість сучасних батьків в цей період розвитку дитини потребують сторонньої допомоги або бабусів з дідусями або ж сторонніх няньок чи гувернанток, які  готові  цілодобово  допомагати їм у догляді за новонародженою  дитиною, Проте на сьогодні досягнення технологічного прогресу торкнулись і  питань догляду за дитиною  в різні вікові періоди її розвитку   і дозволяють  значно спростити життя батьків скориставшись  величезною  кількістю «розумних» помічників,  які здорово допомагають  в турботі  та догляду за дитиною. Сучасні технологічні товари для дітей, такі як стерилізатори, підігрівачі пляшечок, відео і радіоняні, електронні мобілі з купою функцій і можливостей, розвиваючі центри т а іграшки, заколисуючі центри та різноманітні іграшки для розваг , міцно влаштувалися в списку обов'язкових покупок молодої сім'ї. Наш прокат дитячих товарів «Карапузики» у м. Львів надає можливість познайомитись з продуктами технологічної революції серед товарів для дітей та  обрати такі необхідні речі в догляді за вашим малюком і при цьому  ви можете суттєво зекономити сімейний бюджет. Адже послуга з прокату дитячих товарів це економно, зручно та безпечно. Отже давайте з вами поговоримо про чи не основний помічний гаджет на першому році життя вашого малюка  – заколисуючий центр. 

 

Що таке заколисуючий центр?

 

     Отже що таке заколисуючий центр. Досить часто серед батьків ви і не отримаєте відповідь на це питання. Але достатньо одного разу їм скористатись цим чарівним приладом і вони вже не будуть уявляти як без нього раніше обходились.   Цей чудо-агрегат являє собою підвісну люльку-шезлонг, в якій можна відрегулювати багато функцій: це і кут нахилу спинки, змінити мелодію, яка забавляє вашого малюка, обрати режим гойдання, який буде максимально подобатись малюкові. Наш прокат дитячих товарів  радий запрпонувати більше десятка різних видів заколисуючих центрів, кожен з яких має свої відмінності і переваги. Хтось може вирішити, що це чергова іграшка і викинуті на вітер гроші, але мільйони мам з цим не погодяться. Заколисуючий центр – можливість розвантажити втомлені руки та знайти той цінний час якого молодим батькам так не вистачає в цей період. Також слід зауважити що всі люльки розроблені  з врахуванням обов’язкового фізіологічного та комфортного  положення малюка в якій він відчуватиме себе затишно і безпечно перебуваючи при цьому  в зручній і природній позі, бачитиме  все навколо, гратиме  різними підвісними іграшками, розвиваючись і навчаючись одночасно або ж просто дати мамі можливість трохи перевести дух чи приготувати смачну вечерю татові поки малюк під приємне заколисування вирішив поспати.  

 

З якого віку використовувати?

 

      Ще десять років назад вибір заколисуючих центрів обмежувався 2-3 моделями, які суттєво не відрізнялись одна від іншої. На сьогоднішній день ринок дитячих товарів досить різноманітний і досить інтенсивно розвивається. Якщо ви здійсните пошук заколисуючого центру в інтернеті то зможете отримати результат із декількох десятків різних моделей які будуть відрізнятись за ціновою категорією, наявністю додаткових  технологічних рішень, якістю та безпекою, віковими та ваговими обмеженнями. На все це необхідно обов’язково звернути увагу при виборі заколисуючого центру. В нашому прокаті дитячих товарів «Карапузики» ми завжди будемо раді надати вам таку консультативну допомогу та визначитись з правильним рішенням  і відповісти на всі ваші запитання. Вже зараз ви повинні розуміти, що не будь-яку модель можна використовувати з самого народження. Переважна більшість виробників стверджують, що заколисуючий центр для новонароджених можна використовувати з народження до року. У цій заяві є деяка невідповідність дійсності: гойдалки, в яких не можна відкинути спинку в горизонтальне або наближене до нього положення, ортопеди не рекомендують для дітей до трьох місяців. Крім того, важливою є вага малюка, надто маленькі дітки (до 3,5 кг) можуть просто «загубитися» у такій колисці і відчувати себе в ній некомфортно. Найчастіше бюджетні моделі допускають їх використання з 3 місяців чи півроку ( CAM, Baby Design). Дорогі центри підходять діткам, яким кілька днів від народження і вони створені з урахуванням всіх  потреб вашого малюка. Ергономічна форма лежака, натуральні матеріали зовнішнього покриття і його абсолютна безпека дозволяють створити комфортне та зручне гніздечко для сну ваших крихіток. Найбільш вдалими та якісними є заколисуючі центри таких брендів, як Chicco, Bright Star, Graco, 4moms MamaRoo, Fisher Price з якими ви можете познайомитись в нашому прокаті дитячих товарів «Карапузики», який знаходиться  у  м. Львів, по вул. Княгині Ольги 106, Новий ЦУМ, 6 поверх, 13 зал.

 

Основні особливості

  • наявність  2-3 положеннь спинки;
  • можливість кількох режимів гойдання з функцією  вібрації;
  • дуга з мобілем або ж підвісними іграшками;
  • музичний блок містить від п'яти до кількох десятків мелодій.

Додатковими перевагами,  які  можуть  виділити заколисуючий центр серед конкурентів, є джерело його живлення (батарейки, мережа або акумулятори), принцип механізму руху колиски (вперед-назад, вліво-вправо), наявність пульта дистанційного керування, під’єднання мр3 плеєра або ж телефону, таймер, пульт д /у. 

Зверніть  увагу при виборі. 

  • вік дитини;
  • вага дитини та відповідність вагових обмежень приладу;
  • можливість підключення до  мережевого джерела  живлення та альтернативні можливості живлення;
  • наявність  додаткових корисних функцій;
  • габарити;
  • комплектація (іграшки, ремені безпеки, приставний столик, знімний чохол для матрацика, капюшон тощо)

Також зверніть увагу на те, як  тихо працює прилад. Хоча для більшості діток характерний звук мотора стає своєрідною монотонної і заспокійливою колисковою.

 

Отже ласкаво просимо вас завітати до прокату дитячих товарів «Карапузики» у м. Львів, який розміщений у Новому ЦУМі на 4 поверсі в 13 залі. Прокат заколисуючих центрів  у нас це зручно, безпечно, вигідно та актуально. Ми раді надати Вам консультативну допомогу.