√оловна  /   енгуру-переноски, ерго-рюкзак /  –юкзак-кегуру Close To You Chicco–юкзак-кегуру Close To You Chicco

–юкзак-кегуру Close To You Chicco

¬арт≥сть застави - 300 грн

÷≥на за тиждень - 100грн
÷≥на за 2 тижн≥ - 150 тижн≥
÷≥на за м≥с€ць - 250грн

—умка-кенгуру Chicco Close To You.

 

     ƒит€чий рукзак-кенгуру Chicco Close To You. ÷€ сумка-переноска прекрасно п≥дходить дл€ транспортуванн€ д≥тей з дуже широким в≥ковим д≥апазоном. ƒл€ самих маленьких найприродн≥шим ≥ комфортним буде положенн€ обличч€м до батьк≥в, саме ц€ поза забезпечить найб≥льш т≥сний контакт з мамою або татом ≥ при €кому дитина буде вс≥м своњм т≥льцем в≥дчувати свою захищен≥сть ≥ близьк≥сть дорослого. ѕ≥сл€ 4-5-ти м≥с€ц≥в, коли малюк зм≥цн≥Ї ≥ стане б≥льше ц≥кавитись оточенн€м, саме час перевернути його обличч€м до св≥ту, €кий так ц≥каво п≥знавати. ј вже п≥сл€ 14-ти м≥с€чного пер≥оду ви зможете переносити свого маленько за спиною, особливо це буде весело п≥д час п≥кн≥к≥в, коли сид€чи у тата за спиною, карапуз буде почувати себе лихим нањзником.

     —ид≥нн€ дитини зроблено з м'€ких ≥ дихаючих матер≥ал≥в, а система регулюванн€ по ширин≥ ≥ висот≥ забезпечуЇ пост≥йну ≥ оптимальну позиц≥ю дитини дл€ б≥льш тривалих прогул€нок. –юкзак-кенгуру Close to You оснащений спец≥альними п≥дн≥жками дл€ правильного положенн€ н≥жок малюка.

’арактеристики дит€чого рюкзака-кенгуру Chicco Close To You:
ќбличч€м до батьк≥в - з перших м≥с€ц≥в.
ќбличч€м вперед - з 4 до 12 м≥с€ц≥в.
«а спиною - з 12 м≥с€ц≥в
ќснащена практичним слюн€вчиком, €кий незам≥нний в положенн≥ * обличч€м до батьк≥в *.
ѕризначено дл€ д≥тей вагою до 15 кг.

 

ƒемонстрац≥йне в≥део:

 

 

 

     Ћаскаво просимо до нашого прокату дит€чих товар≥в " арапузки" у м. Ћьв≥в по вул.  н€гин≥ ќльги 106, Ќ.÷”ћ 6 поверх, 13 зал. «ав≥тайте до нас разом з вашиою малечею ≥ ми вам допоможемо п≥д≥брати так≥ необх≥дн≥ дл€ вашого малюка розвиваюч ≥грашки з нашого  великого асортеминету безпечних та виско€к≥сних товар≥в дл€ д≥тей, що розроблен≥ та виготовлен≥  в≥домими Ївропейскими та американськими  компан≥€ми з великим досв≥дом та авторитетом а ваш малюк зможе випробувати ≥грашку що сподобалась саме йому а не вам. ѕрокат дит€чих товар≥в " арапузики" це чудова та зручна послуга €ка дозволить вам  суттЇво зеконмити  с≥мейний буджет та порадувати вашу малечу. “акож рекомендуЇмо ¬ам познайомитись з асортиментом розвиваючих столик≥в  та ходунк≥в-штовхач≥в €к≥ порадують вашого малюка та будуть розвивати його ф≥зичн≥ навички та моторику. « умовами прокату, доставки та догл€ду за дит€чими товарами можете ознайомитись у в≥дпов≥дних розд≥лах нашого сайту. ¬ розд≥л≥ "контакти" ви можете ознайомитись з граф≥ком роботи нашого прокату дит€чих товар≥в та детальним описом нашого розм≥щенн€. «ав≥тайте до нас, з рад≥стю вам допоможемо.