Головна  /  Кенгуру-переноски, ерго-рюкзак /  Рюкзак-кегуру Baby one EvenfloРюкзак-кегуру Baby one Evenflo

Рюкзак-кегуру Baby one Evenflo

Вартість застави - 300 грн

Ціна за тиждень - 100грн
Ціна за 2 тижні - 150 тижні
Ціна за місяць - 200грн

Рюкзак-кегуру Evenflo.

 

     Рюкзак-кенгуруEvenflo - це зручний та  і функціональний винахід для вас та вашого маляти з перших  місяців його життя. Цей зручний та сучасний гамак для дитини дарує батькам, які ведуть активний спосіб життя, свободу пересування з дитиною, а малюкові відчуття комфорту та захищеності і безпеки.

     Практичний і зручний рюкзачок можна використовувати від 0 місяців - обличчям до батьків і від 5 місяців - спинкою до батьків. Забезпечує правильну підтримку дитини, завдяки ергономічній формі. Температурний комфорт створюється, завдяки дихаючим тканинам. Отвори для ніг додатково оббиті м'якою тканиною, щоб не травмувати ніжки малюка, а також вдосконалена система анатомічної підтримки хребта дитини.

Дозволяє переносити малюка в 2-х різних положеннях:

положення обличчям дитини до себе (від 0 місяців)
положення обличчям дитини від себе (від 4 місяців)


   Рюкзак-кегуру Evenflo - це зручна і функціональна альтернатива колясці з перших місяців життя дитини. Підходить від народження і до 9 кг ваги дитини.

 

Демонстраційне відео:

 

 

 

     Ласкаво просимо до нашого прокату дитячих товарів "Карапузки" у м. Львів по вул. Княгині Ольги 106, Н.ЦУМ 6 поверх, 13 зал. Завітайте до нас разом з вашиою малечею і ми вам допоможемо підібрати такі необхідні для вашого малюка розвиваюч іграшки з нашого  великого асортеминету безпечних та вискоякісних товарів для дітей, що розроблені та виготовлені  відомими європейскими та американськими  компаніями з великим досвідом та авторитетом а ваш малюк зможе випробувати іграшку що сподобалась саме йому а не вам. Прокат дитячих товарів "Карапузики" це чудова та зручна послуга яка дозволить вам  суттєво зеконмити  сімейний буджет та порадувати вашу малечу. Також рекомендуємо Вам познайомитись з асортиментом розвиваючих столиків  та ходунків-штовхачів які порадують вашого малюка та будуть розвивати його фізичні навички та моторику. З умовами прокату, доставки та догляду за дитячими товарами можете ознайомитись у відповідних розділах нашого сайту. В розділі "контакти" ви можете ознайомитись з графіком роботи нашого прокату дитячих товарів та детальним описом нашого розміщення. Завітайте до нас, з радістю вам допоможемо.