Сумка - рюкзак / переноска-кенгуру/ ерго-рюкзак

 

     Це спеціальне пристосування для носіння новонароджених та дітей грудного віку. Воно кріпиться на плечах та поясі батька за допомогою надійних кріплень. Дитину поміщають всередину сумки для перенесення в лежаче або сидяче положення (в залежності від віку дитини) і фіксують спеціальним ременем. Прокат дитячих товарів «Карапузики» може запропонувати скористатись нашим сервісом прокату та взяти в оренду усі доступні типи кенгуру-переносок, що дозволить Вам оцінити їх зручність та потрібність для Вас. 

 

З якого віку можна використовувати рюкзак-кенгуру для перенесення дітей? Чи не шкідливий він для незміцнілого хребта малюка?  

 

     Переноска-кенгуру / ерго-рюкзак може використовуватися батьками практично відразу з моменту появи дитини.

Вік малюка Від 0 до 3 місяців ці моделі розраховані на зовсім маленьких, які ще не в змозі самостійно тримати голівку. Такі переноски-кенгуру / ерго-рюкзаки мають досить тверду і високу спинку та фіксування голівки. Єдине і головне правило - для перенесення новонароджених необхідно підбирати спеціальні моделі, в яких можна розташувати малюка лежачи. Новонароджений повинен розташовуватися попереду і обличчям до мами. Рекомендується використовувати подібні моделі, коли дитина знаходиться в горизонтальному положенні (до 5 місяців). Даний тип  переноски-кенгуру кенгуру - Chicco Go Baby  Ви можете взяти на прокат у нашому прокаті дитячих товарів.

 Від 3 місяців до року.  Набагато менше за розмірами і мають більш м'яку спинку. Надають малюкові більшу  свободу рухів.  Коли малюк пробує самостійно сідати, а його хребет готовий до навантаження і утриманню власної ваги, можна перейти до моделей переносок-кенгуру / ерго-рюкзаків з вертикальним розташуванням дитини. До даного типу кенгуру-переносок / ерго-рюкзаків в нашому прокаті можна віднести Chicco Go Baby  та Evenflo і  Ви можете взяти їх на прокат на будь-який термін у нашому прокаті дитячих товарів «Карапузики». 

Універсальні, від народження і до року. Підходять як новонародженим, так і більш дорослим дітям. Ці моделі кенгуру-переносок / ерго-рюкзаків мають досить щільну спинку з відстібною чи гнучкою верхньою частиною. Більшість моделей  розраховані на 10-12 кг (середня вага дитини в 9-12 місяців). Проте слід зауважити, що  в цьому віці діти починають самі пізнавати світ, роблячи свої перші кроки і переноска–кенгуру вже відходить на другий план, хоча ви ще частенька будете  звертатись до неї за допомогою. Ознайомтесь з наступними моделями кенгуру-переносок / ерго-рюкзаків на нашому прокаті: Chicco Go Baby,  Evenflo, Chicco Close To You усі вони відповідають основним вимогами щодо безпеки та якості для дітей. Ви можете взяти їх на прокат на будь-який термін у нашому прокаті дитячих товарів «Карапузики».

 

Переваги кенгуру-переносок / ерго-рюкзаків:

 

  • дитина знаходиться поруч і завжди під наглядом;
  • руки жінки вільні і вона може самостійно виконувати ті чи інші домашні справи;
  • з таким пристосуванням прогулянки стануть справжнім задоволенням (не потрібно спускати по поверхах важку коляску і на протязі декількох годин штовхати її перед собою);
  • малюк, відчуваючи тепло і близькість мами, буде спокійний, а під лагідне погойдування швидко засне;
  • в порівнянні з дорогими колясками «кенгурятник» - досить економне і вигідне придбання;

 

Заходи безпеки

 

Тривале знаходження малюка в певній позі, обмеженість його рухів може призвести до застою крові і швидкої втоми. Щоб уникнути цього рекомендується використовувати кенгуру не більше 1-2 годин. Через кожні 20-30 хвилин бажано робити перерву і виймати новонародженого з сумки. Це дозволить відпочити і дитині, і мамі.

Ніжки і ручки малюка повинні залишатися вільними. Широке місце для сидіння сприяє розведенню ніжок дитини і забезпечує додаткову профілактику дисплазії.

Батьки також повинні звертати увагу на те, щоб ремені та інші деталі сумки не натирали шкіру дитини, а підголівник надійно фіксував його голівку.

Не варто використовувати дитячі кенгуру при приготуванні їжі, знаходженні поблизу гарячої плити, прийомі їжі.

 

Отже ласкаво просимо вас завітати до прокату дитячих товарів Карапузики у м. Львів, який розміщений у Новому ЦУМі на 4 поверсі в 13 залі. Прокат автокрісел у нас це зручно. Безпечно та вигідно. Ми раді надати Вам консультативну допомогу.