Головна  /  Розвиваючі іграшки  /  Музичний розвиваючий столик KeenwayМузичний розвиваючий столик Keenwayh

Музичний розвиваючий столик Keenway

Вартість застави - 300 грн

Ціна за тиждень - 50 грн
Ціна за 2 тижні - 75 грн
Ціна за місяць - 100грн

Музичний розвиваючий столик Keenway

 

     Музичний розвиваючий столик» компанії Keenway дуже яскравий і барвистий. Він зроблений з відмінних, високопробних матеріалів і пофарбований стійкою до змивання, нетоксичного, що не викликає алергічних реакцій у дітей фарбою.

     Іграшка повністю безпечна для здоров'я ваших малюків. «Музичний розвиваючий столик» - багатофункціональна іграшка та викликає непідробне захоплення у дітей . Іграшку можна ставити як столик на спеціальні ніжки, вішати на стінку ліжечка або манежу, а також носити за зручну для маленьких ручок лямку. Справа на іграшці зображений жираф з трьома світлодіодами, які блимають в такт різним музичним супроводом в залежності від вибору дитини. З лівого боку є труба, яка видає характерні звуки при натисненні на важіль, розташованому на ній.

      Є ролик із зображенням сонця і місяця, яке змінюється при натисканні на кнопку і супроводжується звуковими ефектами - співом півня  та сови. При гортанні картинок, які знаходяться вгорі із зображеннями тварин корови, собаки і миші, можна почути звуки, що видаються цими звірятами. У центрі столика вбудовані шестерні, які крутяться за допомогою ручки на одній з них і супроводжуються мелодією. Внизу розташовані три клавіші з нотами до, ре, мі. Завдяки такій іграшці у дітей будуть розвиватися пам'ять, логічне мислення, моторика, уява і музичний слух.

 

Демонстраційне відео:

 

 

 

 

     Ласкаво просимо до нашого прокату дитячих товарів "Карапузки" у м. Львів по вул. Княгині Ольги 106, Н.ЦУМ 6 поверх, 13 зал. Завітайте до нас разом з вашиою малечею і ми вам допоможемо підібрати такі необхідні для вашого малюка розвиваюч іграшки з нашого  великого асортеминету безпечних та вискоякісних товарів для дітей, що розроблені та виготовлені  відомими європейскими та американськими  компаніями з великим досвідом та авторитетом а ваш малюк зможе випробувати іграшку що сподобалась саме йому а не вам. Прокат дитячих товарів "Карапузики" це чудова та зручна послуга яка дозволить вам  суттєво зеконмити  сімейний буджет та порадувати вашу малечу. Також рекомендуємо Вам познайомитись з асортиментом розвиваючих столиків  та ходунків-штовхачів які порадують вашого малюка та будуть розвивати його фізичні навички та моторику.  З умовами прокату, доставки та догляду за дитячими товарами можете ознайомитись у відповідних розділах нашого сайту. В розділі "контакти" ви можете ознайомитись з графіком роботи нашого прокату дитячих товарів та детальним описом нашого розміщення. Завітайте до нас, з радістю вам допоможемо.