Головна  /  Розвиваючі іграшки  /  Музична дитяча кухня - візок 2 в 1 VTechМузична дитяча кухня - візок 2 в 1 VTech

Музична дитяча кухня - візок 2 в 1 VTech

Вартість застави - 300 грн

Ціна за тиждень - 100 грн
Ціна за 2 тижні - 150 грн
Ціна за місяць - 200грн

 

     Унікальна розвиваюча, музична дитяча кухня - візок 2в1 VTech!

 

     Ваш малюк буде із задоволенням вчиться готувати і здійснювати покупки. Дитина дізнається багато нового про продукти, вивчить кольори, числа і форми граючи з дивовижною кухнею. Іграшка легко переміщується по квартирі.
Візок дуже легко трансформується в маленьку дитячу кухню з робочим столиком, раковиною, плиткою, духовкою, грилем та  відкидним столиком. Набір складається з 20 окремих ігрових елементів, які  включають  різні продукти, посуд, каструлю та сковорідку.

     Набір VTech 2-in-1 надовго приверне увагу Вашого юного кулінара і стане його улюбленою грою. Всі деталі набору виконані з пластика високої якості, він повністю безпечний для вашої малечі та сертифікований європейським та американським стандартом як іграшки для дітей .

     Іграшка підходить як хлопчикам так і дівчаткам від 1 до 5 років, у іграшки безліч гарних відгуків і ще не зустрічався малюк, яка б не любила грати з цією чудовою кухнею!

Має в собі:

- світлові ефекти
-  звукові ефекти (звук працюючої кухонної техніки, плюскіт води і т.д.)
-  режим музичний діджей
- режим розвиваючий музичний столик
- рольова гра Кафе
- рольова гра Кухня
- рольова гра "У магазині за покупками"
- 20 додаткових предметів гри    (столові прилади, каструлька, сковорідка, двостороння дошка меню, продукти)

 

Демонстраційне відео:

 

 

 

 

     Ласкаво просимо до нашого прокату дитячих товарів "Карапузки" у м. Львів по вул. Княгині Ольги 106, Н.ЦУМ 6 поверх, 13 зал. Завітайте до нас разом з вашиою малечею і ми вам допоможемо підібрати такі необхідні для вашого малюка розвиваюч іграшки з нашого  великого асортеминету безпечних та вискоякісних товарів для дітей, що розроблені та виготовлені  відомими європейскими та американськими  компаніями з великим досвідом та авторитетом а ваш малюк зможе випробувати іграшку що сподобалась саме йому а не вам. Прокат дитячих товарів "Карапузики" це чудова та зручна послуга яка дозволить вам  суттєво зеконмити  сімейний буджет та порадувати вашу малечу. Також рекомендуємо Вам познайомитись з асортиментом розвиваючих столиків  та ходунків-штовхачів які порадують вашого малюка та будуть розвивати його фізичні навички та моторику.  З умовами прокату, доставки та догляду за дитячими товарами можете ознайомитись у відповідних розділах нашого сайту. В розділі "контакти" ви можете ознайомитись з графіком роботи нашого прокату дитячих товарів та детальним описом нашого розміщення. Завітайте до нас, з радістю вам допоможемо.