Головна  /  Розвиваючі іграшки  /  Навчальний музичний паровозик-ходунки VTechНавчальний музичний паровозик-ходунки VTech

 Навчальний музичний паровозик-ходунки  VTech

Вартість застави - 300 грн

Ціна за тиждень - 100 грн
Ціна за 2 тижні - 150 грн
Ціна за місяць - 200грн

Навчальний музичний паровозик-ходунки VTech

 

     Цей універсальний поїзд є своєрідним навчальним посібником. Має кілька варіантів гри, які будуть цікаві діткам в різному віці. Особливість паровозика в тому, що це абсолютно різнопланова іграшка, яка поєднує в собі веі - від ходунків-штовхачів до навчання буквам алфавіту.

     Самим меньши буде цікаво, якщо мама або тато будуть тягнути за мотузку паровозик з сидячим на ньому малюком! Коли малюк трохи підросте, йому буде цікаво перевертати кубики, закидати їх в паровоз і спостерігати, як вони під музику будуть вилітати в багажне відділення (під сидінням).

     Повторюючи за розмовляючим паровозиком, Ваш малюк в ігровій формі познайомиться з буквами, цифрами, вивчить кольори. Дітки старшого віку зможуть тримаючись за паровозик  вчитися робити перші кроки, використовуючи Веселий Паровоз VTech, як ходунки. Також дитина може їздити на поїзді.

    Ну і  звичайно ж, всім, без винятку, малюкам сподобається гортати сторінки книжечки і натискати на кнопочки, яких в паровозику дуже багато безліч, і всі вони блимають, грають музику, кажуть забавні фрази!

 

1. Гра в трьох варіантах: - навчальна гра, ходунки , катання;
2. Є 13 двосторонніх кубиків з англійськими кубиками;
3. П'ять клавіш фортепіано, шо навчають кольорам та цифрам;
4. 6-сторінкова книга для вивчення букв;

Вік: від 12 міс. +

 

Демонстраційне відео:

 

 

 

     Ласкаво просимо до нашого прокату дитячих товарів "Карапузки" у м. Львів по вул. Княгині Ольги 106, Н.ЦУМ 6 поверх, 13 зал. Завітайте до нас разом з вашиою малечею і ми вам допоможемо підібрати такі необхідні для вашого малюка розвиваюч іграшки з нашого  великого асортеминету безпечних та вискоякісних товарів для дітей, що розроблені та виготовлені  відомими європейскими та американськими  компаніями з великим досвідом та авторитетом а ваш малюк зможе випробувати іграшку що сподобалась саме йому а не вам. Прокат дитячих товарів "Карапузики" це чудова та зручна послуга яка дозволить вам  суттєво зеконмити  сімейний буджет та порадувати вашу малечу. Також рекомендуємо Вам познайомитись з асортиментом розвиваючих столиків  та ходунків-штовхачів які порадують вашого малюка та будуть розвивати його фізичні навички та моторику.  З умовами прокату, доставки та догляду за дитячими товарами можете ознайомитись у відповідних розділах нашого сайту. В розділі "контакти" ви можете ознайомитись з графіком роботи нашого прокату дитячих товарів та детальним описом нашого розміщення. Завітайте до нас, з радістю вам допоможемо.