Головна  /  Розвиваючі іграшки  /  Розвиваючий музичний ігровий куб WolVolРозвиваючий музичний ігровий куб WolVol

Розвиваючий музичний ігровий куб WolVol

Вартість застави - 300 грн

Ціна за тиждень - 75 грн
Ціна за 2 тижні - 100 грн
Ціна за місяць - 150грн

         Розвиваючий музичний ігровий куб WolVol

     Ця іграшка є гарним вибором для Вашого малюка.  Ця іграшка має таку кількість функцій, що не має значення, скільки разів дитина вже бавилась з нею, дитина обов'язково знайде щось нове і цікаве, щоб  розважитись та пізнати світ та себе. На верхній частині іграшки є набір кульок, який допомагає  дитині розвивати дрібну моторику та  величезна біла кнопка, яка після удару молоточком світиться а також використовується для запуску гри в пейнтбол, який розташований на одній зі сторін іграшки. З іншого боку, дзвінок, який може відтворювати різні приємні мелодії, що можуть бути використані для розваги дитини.

Існує також імітація телефону, який  дитина може використовувати, щоб поговорити з деякими друзями. Дитина на цьому центрі  знайде кермо, яке разом к вбудованими кнопкамии  імітують автомобіль, щоб забезпечити практику для вашого майбутнього маленького гонщика. Існує також мікрофон, який дитина може використовувати, щоб говорити і співати разом з іншими кумедними піснями.

Ця іграшка приходить з такою кількістю кнопок і  мелодій, які спеціально призначені для підвищення координації у дитини рук і очей, слуху, розвитку дрібної моторики у веселій невимушеній інтерактивній манері. Всі деталі іграшки виготовлені з якісних та міцних матеріалів, які сертифіковані для діток за європейскими та американськими стандартами
Рекомендований вік: 18 місяців і вище; ">Навички які розвиваються: водіння, розмова, спів,моторика, сила, кординація рухів;
Розміри продукту: 30.5см х 30.5см х 20.5 см"  ">Демонстраційне відео:

    

 

 

 

 

 

 

     Ласкаво просимо до нашого прокату дитячих товарів "Карапузки" у м. Львів по вул. Княгині Ольги 106, Н.ЦУМ 6 поверх, 13 зал. Завітайте до нас разом з вашиою малечею і ми вам допоможемо підібрати такі необхідні для вашого малюка розвиваюч іграшки з нашого  великого асортеминету безпечних та вискоякісних товарів для дітей, що розроблені та виготовлені  відомими європейскими та американськими  компаніями з великим досвідом та авторитетом а ваш малюк зможе випробувати іграшку що сподобалась саме йому а не вам. Прокат дитячих товарів "Карапузики" це чудова та зручна послуга яка дозволить вам  суттєво зеконмити  сімейний буджет та порадувати вашу малечу. Також рекомендуємо Вам познайомитись з асортиментом розвиваючих столиків  та ходунків-штовхачів які порадують вашого малюка та будуть розвивати його фізичні навички та моторику.  З умовами прокату, доставки та догляду за дитячими товарами можете ознайомитись у відповідних розділах нашого сайту. В розділі "контакти" ви можете ознайомитись з графіком роботи нашого прокату дитячих товарів та детальним описом нашого розміщення. Завітайте до нас, з радістю вам допоможемо.