Головна  /  Розвиваючі іграшки  /  Розвиваючий столик - "Дерево відкриттів" VTechРозвиваючий столик - "Дерево відкриттів" VTech

Розвиваючий столик - Дерево відкриттів VTech

Вартість застави - 300 грн

Ціна за тиждень - 100 грн
Ціна за 2 тижні - 150 грн
Ціна за місяць - 200грн

       Розвиваючий столик - "Дерево відкриттів" VTech

 

     Розвиваючий столик - "Дерево відкриттів" VTech це інтерактивний розвиваючий центр, який сконструйований з врахуванням вікових особливостей дитини та містить в собі 5 різних ігрових зон. 6 кнопок у вигляді яблук вчать сприйняття кольору,  обертовий диск по центру містить 8 тварин і комах, форма для сортування вчить відрізняти дитину різні форми та розвиває мілку моторику, 4-сторінкова міні-книга навчить  співати разом пісні, а миле піаніно буде вчити ваше маля музичної грамоти.

     Окрему втіху діти отримають від сортувальника форм, який має три різних шляхи для різних фігурних форми, якими випадають з різних сторін дерева. Також розвиваючий столик включає в себе 4 пісні для сумісного співу, 15 мелодій і безліч кумедних звукових ефектів. Заохочує розвиток мови, стимулює до дослідженнь, розвиває пізнавальні навички, моторику, логіку. Призначено для дітей від 6 місяців до 3 років.

 

Демонстраційне відео:

 

 

 

 

     Ласкаво просимо до нашого прокату дитячих товарів "Карапузки" у м. Львів по вул. Княгині Ольги 106, Н.ЦУМ 6 поверх, 13 зал. Завітайте до нас разом з вашиою малечею і ми вам допоможемо підібрати такі необхідні для вашого малюка розвиваюч іграшки з нашого  великого асортеминету безпечних та вискоякісних товарів для дітей, що розроблені та виготовлені  відомими європейскими та американськими  компаніями з великим досвідом та авторитетом а ваш малюк зможе випробувати іграшку що сподобалась саме йому а не вам. Прокат дитячих товарів "Карапузики" це чудова та зручна послуга яка дозволить вам  суттєво зеконмити  сімейний буджет та порадувати вашу малечу. Також рекомендуємо Вам познайомитись з асортиментом розвиваючих столиків  та ходунків-штовхачів які порадують вашого малюка та будуть розвивати його фізичні навички та моторику.  З умовами прокату, доставки та догляду за дитячими товарами можете ознайомитись у відповідних розділах нашого сайту. В розділі "контакти" ви можете ознайомитись з графіком роботи нашого прокату дитячих товарів та детальним описом нашого розміщення. Завітайте до нас, з радістю вам допоможемо.