Головна  /  Розвиваючі іграшки  /  Абетковий інтерактивний куб VTechАбетковий інтерактивний куб VTech

Абетковий інтерактивний куб VTech

Вартість застави - 300 грн

Ціна за тиждень - 100 грн
Ціна за 2 тижні - 150 грн
Ціна за місяць - 200грн

 Абетковий інтерактивний куб  VTech

 

     Абетковий інтерактивний куб  VTech  є інтерактивною іграшкою, що  створена фахівцями для навчання дитини в ігровій формі. Куб має п'ять сторін для розваг та навчання! Маленькі будівельники полюблять майструвати з 13 будівельних блоків різні конструкції і разом з цим зможуть вивчати алфавіт. Блоки можуть бути вмонтовані у верхню частину куба, або вставлені в проріз на електронній стороні, щоб дізнатися більше про кожен з них. Електронна стінка-панель  має п'ять клавіш фортепіано, цифрову клавіатуру і телефон. Інші сторони цієї інтерактивної іграшки  мають забавні механічні елементи, такі як  лабіринт, отвори для різних форм, повзунки, шестерні, дзеркала і багато іншого! Навчання ще ніколи не було таким веселим!
     Іграшка призначена для дітей від 9 місяців до 3-х років. Кожна сторона кубу створена, щоб навчити та розвинути у  вашої дитини різні навички. Так будівельні блоки розвивають координацію рук  та очей.  Маніпулятивні функції, такі як натискання кнопок, ковзання кульок та вставклення блоків
сприяють розвитку рухових навичок та дрібної моторики. Також іграшка  має понад 100 пісень і фраз.

 Демонстраційне відео:  

 

 

     Ласкаво просимо до нашого прокату дитячих товарів "Карапузки" у м. Львів по вул. Княгині Ольги 106, Н.ЦУМ 6 поверх, 13 зал. Завітайте до нас разом з вашиою малечею і ми вам допоможемо підібрати такі необхідні для вашого малюка розвиваюч іграшки з нашого  великого асортеминету безпечних та вискоякісних товарів для дітей, що розроблені та виготовлені  відомими європейскими та американськими  компаніями з великим досвідом та авторитетом а ваш малюк зможе випробувати іграшку що сподобалась саме йому а не вам. Прокат дитячих товарів "Карапузики" це чудова та зручна послуга яка дозволить вам  суттєво зеконмити  сімейний буджет та порадувати вашу малечу. Також рекомендуємо Вам познайомитись з асортиментом розвиваючих столиків  та ходунків-штовхачів які порадують вашого малюка та будуть розвивати його фізичні навички та моторику.  З умовами прокату, доставки та догляду за дитячими товарами можете ознайомитись у відповідних розділах нашого сайту. В розділі "контакти" ви можете ознайомитись з графіком роботи нашого прокату дитячих товарів та детальним описом нашого розміщення. Завітайте до нас, з радістю вам допоможемо.