Головна  /  Розвиваючі іграшки  /  Розвиваючий столик - "Суперзірка" VTechРозвиваючий столик - "Суперзірка" VTech

 Розвиваючий столик - Суперзірка VTechy

Вартість застави - 300 грн

Ціна за тиждень - 100 грн
Ціна за 2 тижні - 150 грн
Ціна за місяць - 200грн

Розвиваючий столик - "Суперзірка" VTech.

 

     Один з кращих розвиваючих столиків від американського бренду VTech. Яскравий, соковитий, якісний, різноманітний це дійсно унікальна розвиваюча іграшка. І в правду, кермо з важелем перемикання передач, піаніно, книга, телефон, шестерінки дають можливості розвитку дрібної моторики, причинно-наслідкових зв'язків і координації рухів. Гра з розвиваючим столиком супроводжується забавними звуками і мелодіями, малюк познайомиться з назвою квітів і геометричних фігур різними мовами.  

     Розвиваючий столик - "Суперзірка" VTech має шість ігрових зон, з супроводом англійською та іспанською мовами, що сприяє комплексному розвитку малюка. Поверніть кермо і іграшка-ведмедик почне свою подорожує по столику. Перевертаючи книжечку, малюк почує безліч кумедних віршів, натискаючи на кнопки - безліч мелодій і дізнається назви кольорів. Обертаючи шестерінки дитина буде розвивати дрібну моторику. На столику є іграшковий телефон, за допомогою якого можна подзвонити своїм друзям.

     Ігровий столик встановлений на чотирьох ніжках. Досить стійкий і безпечний. Втім, як і всі матеріали, що використовуються в ньому. Надійність і якість виготовлення дозволяють бути впевненими - малюк не зможе нічого зламати, не переживайте. При бажанні ніжки легко від'єднуються, і грати можна прямо на підлозі.

 

Демонстраційне відео:

 

 

 

 

     Ласкаво просимо до нашого прокату дитячих товарів "Карапузки" у м. Львів по вул. Княгині Ольги 106, Н.ЦУМ 6 поверх, 13 зал. Завітайте до нас разом з вашиою малечею і ми вам допоможемо підібрати такі необхідні для вашого малюка розвиваюч іграшки з нашого  великого асортеминету безпечних та вискоякісних товарів для дітей, що розроблені та виготовлені  відомими європейскими та американськими  компаніями з великим досвідом та авторитетом а ваш малюк зможе випробувати іграшку що сподобалась саме йому а не вам. Прокат дитячих товарів "Карапузики" це чудова та зручна послуга яка дозволить вам  суттєво зеконмити  сімейний буджет та порадувати вашу малечу. Також рекомендуємо Вам познайомитись з асортиментом розвиваючих столиків  та ходунків-штовхачів які порадують вашого малюка та будуть розвивати його фізичні навички та моторику.  З умовами прокату, доставки та догляду за дитячими товарами можете ознайомитись у відповідних розділах нашого сайту. В розділі "контакти" ви можете ознайомитись з графіком роботи нашого прокату дитячих товарів та детальним описом нашого розміщення. Завітайте до нас, з радістю вам допоможемо.