Головна  /  Розвиваючі іграшки  /  Музичний чемодан VTechМузичний чемодан VTech

Музичний чемодан VTech

Вартість застави - 300 грн

Ціна за тиждень - 75 грн
Ціна за 2 тижні - 100 грн
Ціна за місяць - 150грн

Музичний розвиваючий чемодан VTech

 

     Цей дитячий чемоданчик  цікава забавка для вашого маленького мандрівника. З такою дитячою валізкою можна зробити свою першу навколосвітню подорож!
Він виглядає зовсім як справжній і дозволяє маляті представити себе в ролі туриста.
З цією чудовою іграшкою йому буде набагато цікавіше зображати мандрівника.
Але самі основні переваги цього дитячого чемоданчика полягають в його розважальних і розвиваючих функціях, а  також в наявності світлових; і звукових ефектів.

     Усього є 25 різних мелодій, звуків і пісеньок.Перемикаючи режими (їх всього два) можна вивчити цифри, числа, а також назви побутових предметів. Іграшка виготовлена ??у вигляді валізи з міцного безпечного і сертифікованого для дітей пластика.
Висувна ручка і коліщатка роблять його ще більше схожим на справжній.
Його можна повністю розкривати і використовувати для зберігання і перевезення своїх улюблених речей  та іграшок.

На передній кришці валізи багато елементів, які зможуть розважити дитину:
- Три роллера з цифрами для навчання рахунку до трьох;
- Чотири сяючих клавіші із зображеннями повсякденних предметів: зубна щітка, книга, фотоапарат, рушник  (в залежності ві режиму вони або видають мелодійні звуки, або  назву предмета та  для чого він призначений);
- Два колесика-тріскунця, що з'єднані між собою;
- Об'ємна кнопка - собачка (при натисканні лунає гавкіт);
- Місяць, що рухається вгору-вниз;
- Три фігурки-сортера, що зображують предмети одягу: сорочка, капелюх, шкарпетки;
- Іграшковий телефончик, що розмовляє;
Є тумблер перемикання режимів, а також гучності.

     Давно відомо, що найкраще діти навчаються в процесі гри. Тому в своїй "кругосвітній подорожі" вони зможуть не тільки отримати задоволення від захоплюючої рольової гри,але і навчитися рахунку, познайомитись з новими словами, розвинути дрібну моторику.

 

Демонстраційне відео

 

 

 

 

 

     Ласкаво просимо до нашого прокату дитячих товарів "Карапузки" у м. Львів по вул. Княгині Ольги 106, Н.ЦУМ 6 поверх, 13 зал. Завітайте до нас разом з вашиою малечею і ми вам допоможемо підібрати такі необхідні для вашого малюка розвиваюч іграшки з нашого  великого асортеминету безпечних та вискоякісних товарів для дітей, що розроблені та виготовлені  відомими європейскими та американськими  компаніями з великим досвідом та авторитетом а ваш малюк зможе випробувати іграшку що сподобалась саме йому а не вам. Прокат дитячих товарів "Карапузики" це чудова та зручна послуга яка дозволить вам  суттєво зеконмити  сімейний буджет та порадувати вашу малечу. Також рекомендуємо Вам познайомитись з асортиментом розвиваючих столиків  та ходунків-штовхачів які порадують вашого малюка та будуть розвивати його фізичні навички та моторику.  З умовами прокату, доставки та догляду за дитячими товарами можете ознайомитись у відповідних розділах нашого сайту. В розділі "контакти" ви можете ознайомитись з графіком роботи нашого прокату дитячих товарів та детальним описом нашого розміщення. Завітайте до нас, з радістю вам допоможемо.