Головна  /  Іграшки для розваг /  Розважаючий комплекс "Весела зебра"Розважаючий комплекс "Весела зебра" Fisher Price

Розважаючий комплекс Весела зебра Fisher Price

Вартість застави - 300 грн

Ціна за тиждень - 100грн
Ціна за 2 тижні - 150 тижні
Ціна за місяць - 200грн

Розважаючий комплекс "Весела зебра" Fisher Price.

      Зебра в кросівках - що може буде кумедніше і цікавіше для малечі. А якщо її можна осідлати та крутитись і цибати. Оце так забавка для ваших карапузиків. Зебра від Fisher Price по-справжньому весела і смішна іграшка для активних малюків! Це хороший тренажер для маленьких ніжок. Зебра скаче, підстрибує і навіть обертається разом з дитиною. Горять вогники, гримлять брязкальця, зебра регоче як жива. Малюк сідає на сідло, відштовхується ніжками і починаються веселощі. Забавні звуки, чудові пісні і миготливі вогники супроводжують кожен рух!

Характеристики:
- малюк, сидячи в сідлі, відштовхується ніжками і Зебра весело підстрибує, пружно пружинячи, а в також обертається на будь-яку сторону 180 градусів;
- на широкій основі фактурні малюнки забавних звіряток;
- рукоятки для тримання виконані з фактурного пластика - щоб ручки малюка не зсковзували;
- на кожній рукоятці вільно обертається  смішні звірятка - жабеня і мавпочка;

- іграшка не дуже висока, так що навіть маленькі діти можуть самі на неї забратися і міцно спиратися на ніжки, а за рахунок великого і надійного кріплення, батькам не треба побоюватися, що дитина перевернеться разом з іграшкою.
- спереду знаходиться музичний пристрій;
- завзята музика, забавні звуки і переморгування яскраво-червоних вогників будуть розважати малюка при будь-якому русі Зебри (в ній знаходиться датчик руху) і вимикаються тільки при закінченні веселого забігу!
- гучність регулюється;
- над музичним пристроєм закріплений ролер з прозорого пластика, з різнокольоровими кульками всередині - дитина може його обертати, а кульки будуть відмінно гриміти.

     Від такої Веселої зебри діти в захваті і готові скакати хоч цілий день. Весела зебра стала улюбленою іграшкою вже багатьом малюкам. Кумедний тренажер стимулює загальнофізичний розвиток дитини, сприяє зміцненню м'язів, розвиває координацію рухів, моторні навички, відчуття рівноваги. Дрібні деталі і фактурні матеріали іграшок сприяють розвитку дрібної моторики пальчиків рук і тактильних відчуттів.

Вік 1-3 роки. Максимальна вага дитини 19 кг.

 

Демонстраційне відео:

 

 

 

     Ласкаво просимо до нашого прокату дитячих товарів "Карапузки" у м. Львів по вул. Княгині Ольги 106, Н.ЦУМ 6 поверх, 13 зал. Завітайте до нас разом з вашиою малечею і ми вам допоможемо підібрати такі необхідні для вашого малюка розвиваюч іграшки з нашого  великого асортеминету безпечних та вискоякісних товарів для дітей, що розроблені та виготовлені  відомими європейскими та американськими  компаніями з великим досвідом та авторитетом а ваш малюк зможе випробувати іграшку що сподобалась саме йому а не вам. Прокат дитячих товарів "Карапузики" це чудова та зручна послуга яка дозволить вам  суттєво зеконмити  сімейний буджет та порадувати вашу малечу. Також рекомендуємо Вам познайомитись з асортиментом розвиваючих столиків  та ходунків-штовхачів які порадують вашого малюка та будуть розвивати його фізичні навички та моторику. З умовами прокату, доставки та догляду за дитячими товарами можете ознайомитись у відповідних розділах нашого сайту. В розділі "контакти" ви можете ознайомитись з графіком роботи нашого прокату дитячих товарів та детальним описом нашого розміщення. Завітайте до нас, з радістю вам допоможемо.