Головна  /  Іграшки для розваг /  Гірка з м'ячиками "Веселий альпініст"Гірка з м'ячиками "Веселий альпініст" Step2

Гірка з м'ячиками Веселий альпініст Step2

Вартість застави - 500 грн

Ціна за тиждень - 100грн
Ціна за 2 тижні - 200 тижні
Ціна за місяць - 300грн

Розвиваюча гірка з м'ячиками "Веселий альпініст" Step2

 

     Цей спортивно-ігровий комплекс забезпечить цікаві та нескінченні пригода для Ваших маленьких альпіністів! Комплекс дозволяє бавитись як малюкам так і дошкільнятам та спрямований  на підвищення їх  моторних навичок, коли  вони піднімаються по драбинці, спускаються з гірки, переповзають через перешкоди а також розвиває їх сенсорні можливості коли бавляться з кульками. Ці ігрові кульки можуть поліпшити когнітивні навички, коли діти у формі гри будуть групувати кулі за кольро та рахувати їх  як вони йдуть через лабіринт. 

     Ви можете фантазувати з дітьми та моделювати різні пригоди для ваших дітей: нехай малюк підніметься по сходах наче на трап корабля, щоб отримати доступ до палуби і робить вигляд, що він охороняє корбель від піратів.
Простір під гіркою є відмінним місцем для дітей, щоб сховатись під час гри в схованки.
Сковзання вниз по гірці є захоплюючим для маленьких шукачів гострих відчуттів.

Характеристики:

Максимальна вага дитини 20 кг
Призначена для сім'ї і домашнього використання,

на відкритій місцевості необхідна правильна фіксація комплексу
Рекомендований вік: 1.5 і вище 

Демонстраційне відео:

 

 

 

     Ласкаво просимо до нашого прокату дитячих товарів "Карапузки" у м. Львів по вул. Княгині Ольги 106, Н.ЦУМ 6 поверх, 13 зал. Завітайте до нас разом з вашиою малечею і ми вам допоможемо підібрати такі необхідні для вашого малюка розвиваюч іграшки з нашого  великого асортеминету безпечних та вискоякісних товарів для дітей, що розроблені та виготовлені  відомими європейскими та американськими  компаніями з великим досвідом та авторитетом а ваш малюк зможе випробувати іграшку що сподобалась саме йому а не вам. Прокат дитячих товарів "Карапузики" це чудова та зручна послуга яка дозволить вам  суттєво зеконмити  сімейний буджет та порадувати вашу малечу. Також рекомендуємо Вам познайомитись з асортиментом розвиваючих столиків  та ходунків-штовхачів які порадують вашого малюка та будуть розвивати його фізичні навички та моторику. З умовами прокату, доставки та догляду за дитячими товарами можете ознайомитись у відповідних розділах нашого сайту. В розділі "контакти" ви можете ознайомитись з графіком роботи нашого прокату дитячих товарів та детальним описом нашого розміщення. Завітайте до нас, з радістю вам допоможемо.