Головна  /  Іграшки для розваг /  Спортивно ігровий комплекс-гірка "Альпініст"Спортивно ігровий комплекс-гірка "Альпініст" Step2

Спортивно ігровий комплекс-гірка Альпініст Step2

Вартість застави - 400 грн

Ціна за тиждень - 100грн
Ціна за 2 тижні - 200 тижні
Ціна за місяць - 300грн

Спортивно ігровий комплекс-гірка "Альпініст" Step2

 

       Стріляйте, кидайте, карабкайтесь, бийте, ковзайтесь з ігровим спортивним комплексом-гіркою "Альпініст". Цей комплекс розроблений, щоб тримати Вашого малюка активним та веселим. Комлекс включає в себе баскетбольне кільце, сходи на гірку, футбольні ворота, ковзанка. Цей ігровий комплекс навсає  дітей влучно кидати, стріляти, та вдаряти по цілі в ранньому віці і в ігровій формі розвиває основні фізичні здібності та навички. Аксесуари включають в себе три різні м'ячі для забав. Вбудоване табло під баскетбольним кільцем допоможе дитині порахувати, скількии голів забито. Підйом на гірку потрібно здійснити по "стінці альпініста", що дуже сподобається Вашому малюку.

Характеристики:

Довжина комплексу - 90,2 см

Максимальна вага дитини 27,2 кг

Рекомендований вік - 2-6 років. 

 

Демонстраційне відео

 

 

 

     Ласкаво просимо до нашого прокату дитячих товарів "Карапузки" у м. Львів по вул. Княгині Ольги 106, Н.ЦУМ 6 поверх, 13 зал. Завітайте до нас разом з вашиою малечею і ми вам допоможемо підібрати такі необхідні для вашого малюка розвиваюч іграшки з нашого  великого асортеминету безпечних та вискоякісних товарів для дітей, що розроблені та виготовлені  відомими європейскими та американськими  компаніями з великим досвідом та авторитетом а ваш малюк зможе випробувати іграшку що сподобалась саме йому а не вам. Прокат дитячих товарів "Карапузики" це чудова та зручна послуга яка дозволить вам  суттєво зеконмити  сімейний буджет та порадувати вашу малечу. Також рекомендуємо Вам познайомитись з асортиментом розвиваючих столиків  та ходунків-штовхачів які порадують вашого малюка та будуть розвивати його фізичні навички та моторику. З умовами прокату, доставки та догляду за дитячими товарами можете ознайомитись у відповідних розділах нашого сайту. В розділі "контакти" ви можете ознайомитись з графіком роботи нашого прокату дитячих товарів та детальним описом нашого розміщення. Завітайте до нас, з радістю вам допоможемо.