Головна  /  Іграшки для розваг /  Дитячий ігровий центр Activity ParkДитячий ігровий центр Activity Park Feber

Дитячий ігровий центр Activity Park Feber

Вартість застави - 600 грн

Ціна за тиждень - 200грн
Ціна за 2 тижні - 300 тижні
Ціна за місяць - 400грн

Дитячий ігровий центр Feber Activity Park

 

     Численні лазанки, поверхні для вскарабкування, гірка, сходи та інші настільки улюблені дітками розваги спеціально чекають ваших малюків для того, щоб створити особливий стимул для розвитку спритності, координованості рухів, кмітливості. Так весело залізти на дитячий ігровий центр Feber Activity Park з одного боку, і виринути з абсолютно протилежною, демонструючи себе і своїм друзьм чудеса спритності і моторності. Що б не придумало ваш спритий малюк, ці ігри будуть приємні і корисні для різних груп м'язів.

     Дитячий ігровий центр Feber Activity Park - це справжній ігровий центр, що розвиває спритність, вправність, що дає необмежені можливості дитині фантазувати.

     Відчути себе скелелазом, рятувальником, або героєм улюбленого мультика. Пробратися через лаз, зачаїтися всередині, і несподівано виринути з іншого боку перед «здивованими» батьками. Спритно зісковзнути з гірки, щоб допомогти найкращому другові, або подружці. Оглянути територію зі оглядової вежі, або вести спостереження з оглядових вікон.

     Погодьтеся, цей дивовижний атракціон принесе величезне задоволення малюкам, і посилить їх бажання проводити час на свіжому повітрі.

     У лічені секунди поверхню для ковзання трансформується в зручні сходи, що ведуть до оглядового майданчику. Стійка, надійна конструкція, що складається з яскравих елементів, легко монтується без додаткового інструменту. Матеріал і прокраска не бояться температурних перепадів, вологи і сонячних променів.

 

Демонстраційне відео

  

 

     Ласкаво просимо до нашого прокату дитячих товарів "Карапузки" у м. Львів по вул. Княгині Ольги 106, Н.ЦУМ 6 поверх, 13 зал. Завітайте до нас разом з вашиою малечею і ми вам допоможемо підібрати такі необхідні для вашого малюка розвиваюч іграшки з нашого  великого асортеминету безпечних та вискоякісних товарів для дітей, що розроблені та виготовлені  відомими європейскими та американськими  компаніями з великим досвідом та авторитетом а ваш малюк зможе випробувати іграшку що сподобалась саме йому а не вам. Прокат дитячих товарів "Карапузики" це чудова та зручна послуга яка дозволить вам  суттєво зеконмити  сімейний буджет та порадувати вашу малечу. Також рекомендуємо Вам познайомитись з асортиментом розвиваючих столиків  та ходунків-штовхачів які порадують вашого малюка та будуть розвивати його фізичні навички та моторику. З умовами прокату, доставки та догляду за дитячими товарами можете ознайомитись у відповідних розділах нашого сайту. В розділі "контакти" ви можете ознайомитись з графіком роботи нашого прокату дитячих товарів та детальним описом нашого розміщення. Завітайте до нас, з радістю вам допоможемо.