Головна  /  Іграшки для розваг /  Розвиваючий центр "Веселий будиночок"Розвиваючий центр "Веселий будиночок",Little Tikes

Розвиваючий центр Веселий будиночок, Little Tikes

Вартість застави - 500 грн

Ціна за тиждень - 175грн
Ціна за 2 тижні - 250 тижні
Ціна за місяць - 350грн

Розвиваючий центр "Веселий будиночок", Little Tikes.

 

     Багатофункціональний розвиваючий ігровий центр «Чарівний будиночок» від компанії Little Tikes створений для того, щоб ваша дитина розвивався із задоволенням і в ігровій формі. Тут є безліч найнеобхідніших функцій і вбудованих іграшок, які збагатять дозвілля малюка і будуть стимулювати його розвиток.
Центр включає в себе двосторонню ігрову панель, віконце, жолоб з м'ячиками, що пересуваються іграшки, сортер у вигляді поштової скриньки і дитячий телескоп! Крім того, центр одним рухом з відкритого перетворюється в закритий, завдяки наявності складного механізму.

     У ньому так багато іграшок, що одночасно кілька дітей спокійно можуть займатися з центром. Дитина буде розвивати комунікативні навички, граючи зі своїми однолітками. Він може використовуватися як вдома, так і на вулиці, тому що іграшка і всі складові створені з якісного пластику, безпечного для здоров'я малюків.

     Вашій дитині неодмінно сподобається цей чудовий центр. Будиночок легко закривається і відкривається і малюк з зручністю зможе розміститися всередині. Виробник передбачив знімну панель зі звуковими ефектами, щоб малюк зміг пізнати і вивчити перші в своєму житті звуки. Також в будиночку є сортер у вигляді поштової скриньки для розвитку уваги. У нього необхідно помістити фігури відповідні формі отвори. Для виявлення музичних талантів дитини є піаніно, на якому можна відтворити будь-яку мелодію. Можливо, Ваша дитина майбутній астроном і для нього передбачений рухливий телескоп. А ще можна зіграти в м'ячик, який покотиться над ставнями, і далі скотиться в квітковий горщик. 

 

Демонстраційне відео:

 

 

 

     Ласкаво просимо до нашого прокату дитячих товарів "Карапузки" у м. Львів по вул. Княгині Ольги 106, Н.ЦУМ 6 поверх, 13 зал. Завітайте до нас разом з вашиою малечею і ми вам допоможемо підібрати такі необхідні для вашого малюка розвиваюч іграшки з нашого  великого асортеминету безпечних та вискоякісних товарів для дітей, що розроблені та виготовлені  відомими європейскими та американськими  компаніями з великим досвідом та авторитетом а ваш малюк зможе випробувати іграшку що сподобалась саме йому а не вам. Прокат дитячих товарів "Карапузики" це чудова та зручна послуга яка дозволить вам  суттєво зеконмити  сімейний буджет та порадувати вашу малечу. Також рекомендуємо Вам познайомитись з асортиментом розвиваючих столиків  та ходунків-штовхачів які порадують вашого малюка та будуть розвивати його фізичні навички та моторику. З умовами прокату, доставки та догляду за дитячими товарами можете ознайомитись у відповідних розділах нашого сайту. В розділі "контакти" ви можете ознайомитись з графіком роботи нашого прокату дитячих товарів та детальним описом нашого розміщення. Завітайте до нас, з радістю вам допоможемо.