Ознайомтесь з нашими АКЦІЯМИ та ПОСТІЙНИМИ ЗНИЖКАМИ!

 

акція Прокат дитячих товарів Карапузики - Львів

 

Постійні знижки на прокат дитячих товарів для учасників бойових дій.

 

ЗНИЖКИ ДЛЯ УЧАСНИКІВ АТО НА ПРОКАТ ДИТЯЧИХ ТОВАРІВ   Раді Вам повідомити, що ми  приєднались до всеукраїнської соціальної  “Соціальна картка учасника АТО”, яка дозволяє учасникам бойових дій на сході України та членам їх сімей бути цілодобово захищеними та отримувати необхідну допомогу.

На сьогодні це єдина всеукраїнська соціально-правова програма допомоги учасникам бойових дій “СОЦІАЛЬНА КАРТКА УЧАСНИКА АТО” за підтримки Державної Служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО, Міністерства Оборони України, Національної Гвардії України, Служби Безпеки України, Державної Прикордонної Служби України, соціально відповідального бізнесу.

Інформуємо Вас про введення в дію безтермінової постійної знижки на весь асортимент прокату дитячих товарів "Карапузики " в розмірі до 10% всім Учасникам АТО. Єдиною вимогою є наявність діючого посвідчення учасника бойових дій або "СОЦІАЛЬНОЇ КАРТКИ УЧАСНИКА АТО"

 

 

Акційні пропозиції на весь перелік дитячих товарів для батьків з особливими дітьми.

  

   Ми з розумінням ставимося до батьків дітей з особливими потребами і тому започаткували безтермінову   знижку на прокат асортимент дитячих товарів до 20%. Саме ці дітки потребують щоденної важкої праці, більшого терпіння, уваги, винахідництва. Ми з радістю допоможемо Вам трішки полегшити вашу важку працю та підберемо необхідні розвиваючі іграшки та інші дитячі товари, які б допомогли Вам у повсякденному житті. Маємо до Вас прохання мати при собі необхідні підтверджуючі документи і тоді Ви гарантовано зможете скористатись знижкою до 20% на весь асортимент дитячих товарів для прокату.

 

 Акція - приведи друга в прокат дитячих товарів.

 Ми прагнемо, шоб про нас дізнавалось все більше і більше мешканців Львова та області. Тому започаткували акційно-бонусну програму "Приведи друга" та отримайте обидва знижку  від 10 до 100% на 1 місяць прокату на обрану Вами річ з нашого асортименту та 10% знижки для Вашого друга.

 

 

Знижки діють на постійній основі та не сумуються.З любов'ю Ваш Прокат дитячих товарів та іграшок «Карапузики» Львів. Ласкаво просимо завітати!!!