Прокат дитячих товарів та іграшок «Карапузики» | Львів.


Давайте знайомитись.


 


Привіт. Раді вітати Вас на нашому сайті – prokat-ditkam.com.  Ми прокат дитячих товарів «Карапузики» у Львові. Наш сервіс по прокату дитячих товарів створений для турботливих і люблячих батьків та їх неповторних малюків. Ми прагнемо надати можливість усім батькам незалежно від їх фінансових статків  забезпечити свою дитину іграшками найкращих за якістю та безпекою світових брендів. Прокат дитячих товарів « Карапузики» це економно, зручно, професійно, безпечно і сучасно.


 Купувати чи взяти напрокат?


 Протягом перших п'яти років ваш малюк динамічно розвивається та інтенсивно росте. За цей час він отримає 70% життєвого досвіду, нової інформації та сформує 2/3 своїх навичок. Золотий час дитини. Найважливіший час для батьків, коли мусимо приділити найбільше свого часу та ресурсів дитині, забезпечити усіма необхідними дитячими товарами для вашого спільного комфорту та розумними іграшками для ефективного та успішного розвитку.

Пізнання світу та формування дитини відбувається через гру. Сучасні брендові іграшки, це не просто забавка - це результат праці професійної команди дитячих психологів, педагогів, лікарів, гігієністів, інженерів. Саме тому правильна іграшка» завжди коштовна та використовується нажаль лише короткий проміжок часу. Дитина швидко росте і швидко втрачає інтерес.

А Ви задумайтесь про такі дитячі товари, як дитяча вага, небулайзер, автокрісло, крісло-гойдалка, ходунки, манеж , молоковідсмоктувач, сумка-кенгуру та багато інших дитячих товарів. Вони так спрощують життя батькам. Досить часто без них просто не обійтись. Витрачаємося, купуємо, користуємося кілька місяців, а далі? Сховати в шафу? Віддати комусь? Продавати? Альтернатива є - прокат дитячих товарів «Карапузики»? В нас ви можете взяти напрокат - орендувати наступні групи дитячих товарів: різноманітні іграшки для розваг, дитячі ваги, розвиваючі іграшки, автокрісла, молоковідсмоктувачі, колиски та заколичуючі центри, манежі, батути, ходунки-штовхачі , крісла-шезлонги, коляски, візочки, мобілі, нічники, стільчики для годування, розвиваючі коврики та столики, ;медичні прилади для дітей.


 Безпека дитячих товарів та іграшок це головне!


Сервіс - прокатe та оренди дитячих товарів та іграшок «Карапузики» це безпечно, зручно та доступно у місті Львів. Саме це і є наша мета. Ми пропонуємо в прокат дитячі товари та іграшки найвідоміших та досить дорогих світових брендів, дитяча продукція яких відповідає найжорсткішим вимогам по безпеці для дитини та слідує високим гігієнічним стандартам.

Всі дитячі товари та іграшки взяті напрокат піддаються трьохступеневій системі очистки з використанням безпечних сертифікованих педіатричних засобів для екодезинфекції та опромінюються медичною бактерицидною (кварцовою) лампою.

Всі дитячі товари та іграшки які надаютьтся в прокат постійно перевіряються на справність та безпечність для дитини. Прокат дитячих товарів «Карапузики» у Львові завжди подбає про безпеку Вашого малюка і допоможе підібрати необхідну іграшку відповідно до вікових фізичних, психологічних та медико-педагогічних особливостей саме Вашої дитини.


З любов'ю Ваш Прокат дитячих товарів та іграшок «Карапузики» Львів