Головна  /  Ходунки-штовхачі  /  Ходунки-штовхачі. "Перший  крок"  VTech Ходунки-штовхачі. "Перший  крок"  VTech 

Прокат дитячих товарів - Ходунки-штовхачі. Перший  крок  VTech 

Вартість застави - 400 грн

Ціна за тиждень - 100 грн
Ціна за 2 тижні - 150 грн
Ціна за місяць - 200грн

 Ходунки-штовхачі. "Перший  крок"  VTech 

 

     Іграшка  втілює 2 в 1 і є гарною допоміжною опорою для допомоги дитині здійснити свої першиі кроки  і водночас все це для дитини перетворюється у таку собі забаву.

     Використовуючи цю іграшку малюк буде отримувати велике задоволення від гри і при цьому буде вдосконалювати навики ходіння. Почніть із знайомства з ігровою панел'ю, що можна вже застосовувати з 6 місяців як іграшку, та від 9 місяців практикувати як ходунки-штовхачі. Від кроку до кроку йде  супровід веселою музикою для кращого стимулу дитини до нових кроків.

     Роблячи кроки разом зі штовхачами Vtech, дитина краще розвиває правильну поставу,  ходу, моторику та рівновагу, вивчає кольори. Це все супроводжується веселими звуковими ефектами та перетворюється на гру. Ваш малюк усвідомлює, що рухи з допомогою ходунків змушують звучати музику, і з величезним задоволенням штовхатиме ходунки.

    Штовхач Vtech має багато цікавих для дитини  функцій: яскраві фігурки, кнопки, що світяться різними кольорами,  коліщатка, що обертаються, піаніно,  телефонна трубка, що імітує звуки дзвінка. Такі ходунки-штовхачі мають широку основу і тверді зчеплення між колесами. Задні коліщатка мають гумове покриття, та фіксування коліщат у двох режимах, для швидкої ходьби та повільнішої, що дозволяє ходункам міцно триматись на слизьких поверхнях.

 

 Демонстраційне відео:

 

 

 

     Ласкаво просимо до нашого прокату дитячих товарів "Карапузки" у м. Львів по вул. Княгині Ольги 106, Н.ЦУМ 6 поверх, 13 зал. Завітайте до нас разом з вашиою малечею і ми вам допоможемо підібрати такі необхідні для вашого малюка розвиваюч іграшки з нашого  великого асортеминету безпечних та вискоякісних товарів для дітей, що розроблені та виготовлені  відомими європейскими та американськими  компаніями з великим досвідом та авторитетом а ваш малюк зможе випробувати іграшку що сподобалась саме йому а не вам. Прокат дитячих товарів "Карапузики" це чудова та зручна послуга яка дозволить вам  суттєво зеконмити   сімейний буджет та порадувати вашу малечу. Також рекомендуємо Вам познайомитись з асортиментом розвиваючих столиків  та ходунків-штовхачів  які порадують вашого малюка та будуть розвивати його фізичні навички та моторику.  З умовами прокату, доставки та догляду за дитячими товарами можете ознайомитись у відповідних розділах нашого сайту. В розділі "контакти" ви можете ознайомитись з графіком роботи нашого прокату дитячих товарів та детальним описом нашого розміщення. Завітайте до нас, з радістю вам допоможемо.