Головна  /  Ходунки-штовхачі  /  Ходунки – ігровой центр "Пінгвін" ChiccoХодунки – ігровой центр "Пінгвін" Chicco

Прокат дитячих товарів - Ходунки  ігровой центр Пінгвін Chicco

Вартість застави - 400 грн

Ціна за тиждень - 100 грн
Ціна за 2 тижні - 150 грн
Ціна за місяць - 200грн

Ходунки – ігровой центр "Пінгвін" Chicco.

 

    Ходунки Chicco Пінгвін допоможуть малюкові встати і зробити перші кроки в цілковитій безпеці. Все, що треба зробити малюкові - почати йти, тримаючись за ручку пінгвіна, і іграшка відразу відгукнеться веселою мелодією, яка припиняється в момент зупинки, закликаючи малюка не зупинятися.

     Ходунки «Пінгвін» ідеально підходять для розвитку рівноваги і моторики, пропонуючи дитині надійну і стійку опору і запрошують його піднятися і зробити перші кроки. Для більшого залучення дитини в цей процес кожен крок супроводжується веселою музикою. Дитина розуміє, що його рухи змушують звучати музику, і намагається крокувати далі. Ігрова панель, має безліч функцій та сприяє розвитку моторики, вивчення кольорів та звукових ефектів.

Характеристики:

Зручна ручка і стійка основа стануть опорою для малюка.
Ходунки можна використовувати в якості ігрового центру.
Сортер зі звуковими і світловими ефектами допоможе розвитку дрібної моторики, тактильних навичок, логіки.
Ходунки Пінгвін, також розвивають когнітивні процеси дитини.
Іграшка відноситься до сімейства розвиваючих товарів, розроблених фахівцями Центру вивчення кольору (Chicco Color Research).

 

Демонстраційне відео:

 

 

 

     Ласкаво просимо до нашого прокату дитячих товарів "Карапузки" у м. Львів по вул. Княгині Ольги 106, Н.ЦУМ 6 поверх, 13 зал. Завітайте до нас разом з вашиою малечею і ми вам допоможемо підібрати такі необхідні для вашого малюка розвиваюч іграшки з нашого  великого асортеминету безпечних та вискоякісних товарів для дітей, що розроблені та виготовлені  відомими європейскими та американськими  компаніями з великим досвідом та авторитетом а ваш малюк зможе випробувати іграшку що сподобалась саме йому а не вам. Прокат дитячих товарів "Карапузики" це чудова та зручна послуга яка дозволить вам  суттєво зеконмити   сімейний буджет та порадувати вашу малечу. Також рекомендуємо Вам познайомитись з асортиментом розвиваючих столиків  та ходунків-штовхачів  які порадують вашого малюка та будуть розвивати його фізичні навички та моторику.  З умовами прокату, доставки та догляду за дитячими товарами можете ознайомитись у відповідних розділах нашого сайту. В розділі "контакти" ви можете ознайомитись з графіком роботи нашого прокату дитячих товарів та детальним описом нашого розміщення. Завітайте до нас, з радістю вам допоможемо.