Головна  /  Ходунки-штовхачі  /  Ходунки – ігровой центр "Пінгвін" ChiccoХодунки – ігровой центр "Пінгвін" Chicco

Ходунки  ігровой центр Пінгвін Chicco

Вартість застави - 400 грн

Ціна за тиждень - 100 грн
Ціна за 2 тижні - 150 грн
Ціна за місяць - 200грн

Ходунки – ігровой центр "Пінгвін" Chicco.

 

    Ходунки Chicco Пінгвін допоможуть малюкові встати і зробити перші кроки в цілковитій безпеці. Все, що треба зробити малюкові - почати йти, тримаючись за ручку пінгвіна, і іграшка відразу відгукнеться веселою мелодією, яка припиняється в момент зупинки, закликаючи малюка не зупинятися.

     Ходунки «Пінгвін» ідеально підходять для розвитку рівноваги і моторики, пропонуючи дитині надійну і стійку опору і запрошують його піднятися і зробити перші кроки. Для більшого залучення дитини в цей процес кожен крок супроводжується веселою музикою. Дитина розуміє, що його рухи змушують звучати музику, і намагається крокувати далі. Ігрова панель, має безліч функцій та сприяє розвитку моторики, вивчення кольорів та звукових ефектів.

Характеристики:

Зручна ручка і стійка основа стануть опорою для малюка.
Ходунки

Демонстраційне відео:

 

 

 

     Ласкаво просимо до нашого прокату дитячих товарів "Карапузки" у м. Львів по вул. Княгині Ольги 106, Н.ЦУМ 6 поверх, 13 зал. Завітайте до нас разом з вашиою малечею і ми вам допоможемо підібрати такі необхідні для вашого малюка розвиваюч іграшки з нашого  великого асортеминету безпечних та вискоякісних товарів для дітей, що розроблені та виготовлені  відомими європейскими та американськими  компаніями з великим досвідом та авторитетом а ваш малюк зможе випробувати іграшку що сподобалась саме йому а не вам. Прокат дитячих товарів "Карапузики" це чудова та зручна послуга яка дозволить вам  суттєво зеконмити   сімейний буджет та порадувати вашу малечу. Також рекомендуємо Вам познайомитись з асортиментом розвиваючих столиків  та ходунків-штовхачів  які порадують вашого малюка та будуть розвивати його фізичні навички та моторику.  З умовами прокату, доставки та догляду за дитячими товарами можете ознайомитись у відповідних розділах нашого сайту. В розділі "контакти" ви можете ознайомитись з графіком роботи нашого прокату дитячих товарів та детальним описом нашого розміщення. Завітайте до нас, з радістю вам допоможемо.