Головна  /  Ходунки-штовхачі  /  Ходунки-штовхачі Baby Walker ChiccoХодунки-штовхачі Baby Walker Chicco

Ходунки Chicco Happy Hippy Walker

Вартість застави - 400 грн

Ціна за тиждень - 100 грн
Ціна за 2 тижні - 150 грн
Ціна за місяць - 200грн

Ходунки-штовхачі Chicco Happy Hippy Walker

 

     Розвиваючий центр ходунки Chicco Happy Hippy Walker буде сприяти розвитку логічного мислення, мілкої моторики та координації рухів дитини, а також укріплення м'язв ніжок. Він розважає звуковими ефектами і різними розвиваючими елементами. Іграшка буде стимулювати дитину робити перші кроки, граючи веселі мелодії, які будуть припинятись, як тільки він зупиниться.

       У нашому прокаті диячих товарів Ви можете  ознайомитись з ходунками Chicco Happy Hippy Walker які сприятимуть всебічному розвитку вашого малюка.

Характеристики розвиваючого центру Chicco Happy Hippy Walker:
Ігровой центр виконаний у стилі ретро-автомобіля.
Розвиваючу іграшку можна використовувати в якості ходунків для дитини, яка тільки починає ходити, а також як ігрову панель.
Зручна рефленна ручка дозволяє легко натискати перед собою ходунки, а стійка конструкція запобігає падінням.
Як тільки дитина починає крокувати, тримаючись за ручку ходунків, то чує веселі мелодії.
Якщо малюк зупинився, то музика перестає грати.
Ігрова панель обладнана 5-ма різними іграми: поворот ролика, переміщення квітки, поворот корни, поворот шарів, дзеркальце.
Матеріал: пластик.
Живлення: 2 батарейки типу АА.
Вага: 2,3 кг.

 

Демонстраційне відео:

 

 

 

     Ласкаво просимо до нашого прокату дитячих товарів "Карапузки" у м. Львів по вул. Княгині Ольги 106, Н.ЦУМ 6 поверх, 13 зал. Завітайте до нас разом з вашиою малечею і ми вам допоможемо підібрати такі необхідні для вашого малюка розвиваюч іграшки з нашого  великого асортеминету безпечних та вискоякісних товарів для дітей, що розроблені та виготовлені  відомими європейскими та американськими  компаніями з великим досвідом та авторитетом а ваш малюк зможе випробувати іграшку що сподобалась саме йому а не вам. Прокат дитячих товарів "Карапузики" це чудова та зручна послуга яка дозволить вам  суттєво зеконмити   сімейний буджет та порадувати вашу малечу. Також рекомендуємо Вам познайомитись з асортиментом розвиваючих столиків  та ходунків-штовхачів  які порадують вашого малюка та будуть розвивати його фізичні навички та моторику.  З умовами прокату, доставки та догляду за дитячими товарами можете ознайомитись у відповідних розділах нашого сайту. В розділі "контакти" ви можете ознайомитись з графіком роботи нашого прокату дитячих товарів та детальним описом нашого розміщення. Завітайте до нас, з радістю вам допоможемо.