Головна  /  Ходунки-штовхачі  /  Розвиваючий столик "Перша пробіжка"Розвиваючий столик "Перша пробіжка" Bright Starts

Прокат дитячих товарів -Розвиваючий столик Перша пробіжка  Bright Starts

Вартість застави - 500 грн

Ціна за тиждень - 150 грн
Ціна за 2 тижні - 250 грн
Ціна за місяць - 350грн

Розвиваючий столик з ходунками "Перша пробіжка" Bright Starts.

 

     Розвиваючий столик з ходунками "Перша пробіжка" Bright Starts  - яскравий, зручний багатофункціональний розвиваючий ігровий комплекс. Дитина вчиться ходити, грає і розвивається завдяки цій унікальній забавці від Bright Starts. Довгий час прослужить центр Вам і Вашій дитині, так як він росте разом з ним! 

Характеристики:
- Максимальна вага дитини - 11 кг;
- Стійка конструкція;
- Поворотне сидіння на 360 градусів, що дозволяє вільно пересуватися дитині навколо ігрового столика;
- Сидіння можна зняти, тоді залишається  ігровий столик;
- Ігровий столик має кілька ігрових зон;
-  дуга з намистинками, «вистрибуючі фігурки», павук, жабка, піаніно, дзеркальце, іграшки-брязкальця, іграшки-прорізувачі.  
Розвиваючий центру можна використовувати з 5 місяців , та з 11 місяців до 2 років як розвиваючий столик. Він містить 16 ігор для розвитку дитини.  Такий центр можна використовувати як столик для годування (на ньому є піднос для їжі). Сидіння крутиться на 360 °, дозволяючи малюку все навкруги бачити. Сам столик є нерухомим, але має функцію регулювання по висоті у 2-ох положеннях.
Демонстраційне відео:

 

 

 

 

     Ласкаво просимо до нашого прокату дитячих товарів "Карапузки" у м. Львів по вул. Княгині Ольги 106, Н.ЦУМ 6 поверх, 13 зал. Завітайте до нас разом з вашиою малечею і ми вам допоможемо підібрати такі необхідні для вашого малюка розвиваюч іграшки з нашого  великого асортеминету безпечних та вискоякісних товарів для дітей, що розроблені та виготовлені  відомими європейскими та американськими  компаніями з великим досвідом та авторитетом а ваш малюк зможе випробувати іграшку що сподобалась саме йому а не вам. Прокат дитячих товарів "Карапузики" це чудова та зручна послуга яка дозволить вам  суттєво зеконмити   сімейний буджет та порадувати вашу малечу. Також рекомендуємо Вам познайомитись з асортиментом розвиваючих столиків  та ходунків-штовхачів  які порадують вашого малюка та будуть розвивати його фізичні навички та моторику.  З умовами прокату, доставки та догляду за дитячими товарами можете ознайомитись у відповідних розділах нашого сайту. В розділі "контакти" ви можете ознайомитись з графіком роботи нашого прокату дитячих товарів та детальним описом нашого розміщення. Завітайте до нас, з радістю вам допоможемо.