Головна  /  Ходунки-штовхачі  / Ходунки-штовхачі "Яскравий старт" Fisher-PriceХодунки-штовхачі "Яскравий старт" Fisher-Price

Ходунки-штовхачі Яскравий старт Fisher-Price

Вартість застави - 400 грн

Ціна за тиждень - 100 грн
Ціна за 2 тижні - 150 грн
Ціна за місяць - 200грн

 Ходунки-штовхачі "Яскравий старт" Fisher-Price 

 

Іграшка  об'єднує 2 в 1 та є гарною допоміжною опорою для допомоги дитині здійснити свої першиі кроки  і водночас все це для дитини перетворюється у таку собі забаву. Використовуючи цю іграшку малюк буде отримувати велике задоволення від гри і при цьому буде вдосконалювати навики ходіння. Почніть із знайомства з ігровою панел'ю, що можна вже застосовувати з 6 місяців як іграшку, та від 9 місяців практикувати як ходунки-штовхачі.

     Роблячи кроки разом з цими ходунками, дитина краще розвиває правильну поставу,  ходу, моторику та рівновагу, вивчає кольори. Ігрова панель ходунків  Fisher-Price має багато цікавих для дитини  функцій: яскраві фігурки, кнопки, шестерні, куля по центру що крутиться, дверцята,  коліщатка, що обертаються. Такі ходунки-штовхачі мають широку основу і тверді зчеплення між колесами. Рекомендовано  для розвитку постави,  ходи, моторики та рівноваги.

Демонстраційне відео:

 

 

 

Демонстраційне відео:

 

 

 

 

     Ласкаво просимо до нашого прокату дитячих товарів "Карапузки" у м. Львів по вул. Княгині Ольги 106, Н.ЦУМ 6 поверх, 13 зал. Завітайте до нас разом з вашиою малечею і ми вам допоможемо підібрати такі необхідні для вашого малюка розвиваюч іграшки з нашого  великого асортеминету безпечних та вискоякісних товарів для дітей, що розроблені та виготовлені  відомими європейскими та американськими  компаніями з великим досвідом та авторитетом а ваш малюк зможе випробувати іграшку що сподобалась саме йому а не вам. Прокат дитячих товарів "Карапузики" це чудова та зручна послуга яка дозволить вам  суттєво зеконмити   сімейний буджет та порадувати вашу малечу. Також рекомендуємо Вам познайомитись з асортиментом розвиваючих столиків  та ходунків-штовхачів  які порадують вашого малюка та будуть розвивати його фізичні навички та моторику.  З умовами прокату, доставки та догляду за дитячими товарами можете ознайомитись у відповідних розділах нашого сайту. В розділі "контакти" ви можете ознайомитись з графіком роботи нашого прокату дитячих товарів та детальним описом нашого розміщення. Завітайте до нас, з радістю вам допоможемо.