Головна  /  Батут /  Дитячий батут Pure funДитячий батут Pure fun

Прокат дитячих  Батутів

Вартість застави - 400 грн

Ціна за тиждень - 100грн
Ціна за 2 тижні - 150грн
Ціна за місяць - 200грн

Дитячий батут Pure fun

   Якщо Ви хочете створити для дитини свято та веселу забаву які до того ж приносять велику користь для її фізичного розвитку візміть для неї батут від американського бренду Pure fun.

     Він сконстуйований з міцного, довговічного пластику та металу. Він також має безпечний та м'який поручень для надання додаткової стабільності малюку під час стрибання. Також, цей дитячий батут має велику площу поверхні для додаткової безпеки. Він ідеально підходить для початківців або будь-якого молодшого віку дитини від 3 до 7 років з вагою до 40 кг.

     Ні для кого ні секрет, що всі діти люблять пострибати, і як правило "жертвою" такого задоволення стає батьківське ліжко або диван. Але ж куди більш весело, безпечно і корисно стрибати на дитячому спеціалізованому батуті. І батькам спокійно, і діти щасливі !!!

Розповімо трохи про користь стрибків на батуті:
- Сприяє розвитку координації рухів,
- Поліпшення витривалості організму,
- Зміцнення мускулатури,
- Розвиток вестибулярного апарату,
- Розвиток опорно-рухової системи,
- Розвиток витривалості.


Основні характеристики:

Вік: 2-7р
Бренд: Pure fun
Країна: USA


Демонстраційне відео:

 

 

 

     Ласкаво просимо до нашого прокату дитячих товарів "Карапузки" у м. Львів по вул. Княгині Ольги 106, Н.ЦУМ 6 поверх, 13 зал. Завітайте до нас разом з вашим малюком і ви зможете познайомитись з  великим асортеминетм безпечних та вискоякісних товарів для дітей, що розроблені та виготовлені  відомими європейскими та американськими  компаніями з великим досвідом та авторитетом а ваш малюк зможе випробувати іграшку що сподобаласьсаме саме йому а не вам. Прокат дитячих товарів "Карапузики" це чудова та зручна послуга яка дозволить вам  суттєво зеконмити  сімейний буджет та порадувати вашу малечу. Також рекомендуємо Вам познайомитись з асортиментом розвиваючих іграшок  та іграшок для розвагіграшок для розваг які втішать вашого малюка та будуть розвивати його фізичні навички та моторику. З умовами прокату, доставки та догляду за дитячими товарами можете ознайомитись у відповідних розділах нашого сайту. В розділі "контакти" ви можете ознайомитись з графіком роботи нашого прокату дитячих товарів та детальним описом нашого розміщення. Завітайте до нас, з радістю вам допоможемо.