Головна  /  Батут /  Дитячий батут Skywalker (1.5м)Дитячий батут Skywalker (1.5м)

дитячі  Батути

Вартість застави - 500 грн

Ціна за тиждень - 175грн
Ціна за 2 тижні - 250грн
Ціна за місяць - 350грн

Дитячий батут Skywalker  (1.5м)


     Якщо Ви хочете створити для дитини свято та веселу забаву які до того ж приносять велику користь для її фізичного розвитку візміть для неї батут від американського бренду Skywalker.

     Він сконструйований з міцного, довговічного пластику та металу. Він також має безпечну сітку для надання додаткової стабільності малюку під час стрибання та його безпеки. Також, цей дитячий батут має велику площу поверхні для додаткової безпеки 1.5м. Він ідеально підходить для початківців або будь-якого молодшого віку дитини від 2 до 7 років з вагою до 45 кг. Батут не має ніяких пружин, тож ручки і ніжки малечі будуть у безпеці. Стабільний, міцний, сталевий каркас додасть впевненості в кожному русі, а стрейчева сітка забезпечить приємне відштовхування від країв і рух лише в межах батуту. М'який чехол захистить від прямого контакту дитини з комплектуючими частинами, тож не дасть заподіяти шкоду.

     Ні для кого ні секрет, що всі діти люблять пострибати, і як правило "жертвою" такого задоволення стає батьківське ліжко або диван. Але ж куди більш весело, безпечно і корисно стрибати на дитячому спеціалізованому батуті. І батькам спокійно, і діти щасливі !!!

Розповімо трохи про користь стрибків на батуті:
- Сприяє розвитку координації рухів,
- Поліпшення витривалості організму,
- Зміцнення мускулатури,
- Розвиток вестибулярного апарату,
- Розвиток опорно-рухової системи,
- Розвиток витривалості.


Основні характеристики:

Вік: 2-7р
Бренд: Skywalker
Країна: USA

 

Демонстраційне відео:

 

 


Демонстраційне відео по збірці батуту:


 

     Ласкаво просимо до нашого прокату дитячих товарів "Карапузки" у м. Львів по вул. Княгині Ольги 106, Н.ЦУМ 6 поверх, 13 зал. Завітайте до нас разом з вашим малюком і ви зможете познайомитись з  великим асортеминетм безпечних та вискоякісних товарів для дітей, що розроблені та виготовлені  відомими європейскими та американськими  компаніями з великим досвідом та авторитетом а ваш малюк зможе випробувати іграшку що сподобаласьсаме саме йому а не вам. Прокат дитячих товарів "Карапузики" це чудова та зручна послуга яка дозволить вам  суттєво зеконмити  сімейний буджет та порадувати вашу малечу. Також рекомендуємо Вам познайомитись з асортиментом розвиваючих іграшок  та іграшок для розвагіграшок для розваг які втішать вашого малюка та будуть розвивати його фізичні навички та моторику. З умовами прокату, доставки та догляду за дитячими товарами можете ознайомитись у відповідних розділах нашого сайту. В розділі "контакти" ви можете ознайомитись з графіком роботи нашого прокату дитячих товарів та детальним описом нашого розміщення. Завітайте до нас, з радістю вам допоможемо.