Все про батути.

 

     Привіт. Чи пам’ятаєте Ви, як в ранньому віці  любили стрибати на ліжечку. Авжеж пам’ятаєте і як з ліжка злітали, і як батьки  за таке стрибання сварили. Це вважається цілком природним дитячим бажанням. І сьогодні на допомогу батькам та їх малюкам прийшли дитячі батути, які поєднали в собі корисне і приємне.

     На цій сторінці ми хочемо розповісти Вам про сучасне сумісне творіння  виробників спортивного інвентарю та дитячих товарів, яке сьгодні доступне не тільки для акробатів але й для вашого малюка. Сьогодні мова піде про дитячі батути.

    Наш прокат дитячих товарів « Карапузики» у м. Львів надає можливість скористатись послугою прокату дитячих батутів та обрати для вашого малюка цю захоплюючу та дуже корисну забаву від відомих світових брендів з високим ступенем безпеки та надійності і при цьому ви  суттєво можете зекономити ваш бюджет а Вашого малюка зробити щасливим.

      Якщо Ви скористаєтесь  послугою прокату дитячих батутів в нашому прокаті дитячих товарів « Карапузики» у м. Львів, то Ваша дитина буде просто в захваті, тому як у неї з’явитися можливість пострибати і пограти в різні ігри. Дитячий батут — це один з найкращих спортивних снарядів для дітей. З його допомогою ви легко зможете влаштувати веселе розвага для свого малюка і його друзів. Крім гри, стрибки на батуті дуже корисні для фізичного розвитку дитини.

 

Чим корисний батут?

 

      Крім купи позитивних емоцій, батут дуже корисний для здоров’я вашої дитини. В першу чергу він позитивно впливає: на гармонійний розвиток всіх груп м’язів; на розвиток опорно-рухового апарату і правильно формує поставу; покращує координацію рухів; формує хорошу витривалість; сприяє покращенню серцево-судинної системи, функції кровообігу; сприяє позбавленню від зайвої ваги. Дитячий батут, на думку лікарів, може зміцнити дитячий імунітет, поліпшити відчуття рівноваги, і розвинути багато м’язи. Регулярні стрибки підвищують тонус організму. Обумовлено це тим, що стрибки покращують лімфоток і кровообіг.

    Також дітей можна навчити різних ігор на батуті. Вправи можуть  поєднувати в собі різні стрибки, теліпання ніжками і ручками. Стрибки на батуті можна поєднувати з розвиваючими завданнями. Наприклад, за допомогою стрибків на батуті можна розучувати рахунок або загадувати загадки. Зазвичай, це подобається маленьким діткам. Наш прокат дитячих товарів «Карапузики» у м. Львів пропонує вам спробувати цю корисну забаву для ваших діток. Прокат дитячих батутів це швидко, корисно і економно.

 

Які бувають види батутів?

 

    На сьогоднішній день батут є одним з найбільш доступних тренажерів, як для сімей, так і для професійних спортсменів. Тому в першу чергу всі батути поділяються на три групи:

 

Спортивні — використовують для підготовки спортсменів до змагань. Такий батут може підкинути людини на висоту до 10м., тому їх встановлюють у спеціальних спортивних залах з високою стелею або на вулиці;

 

Надувні батути — використовуються для відпочинку та розваг дітвори. Іноді вони виготовлені у формі великих ігрових комплексів або атракціонів. Такі снаряди привабливі своєю яскравою формою, забарвленням і ергономічністю. А в складеному вигляді вони займають дуже мало місця і легко поміщаються в звичайній комори. 

 

Аматорські — чудово підходять для занять аеробікою або стрибками у висоту. Від спортивних вони відрізняються матеріалом виготовлення і габаритами. Такі батути бувають різних розмірів і забарвлень. А щоб убезпечити гру вашої дитини їх часто комплектують спеціальною захисною сіткою; Відразу відзначимо, що дитячий батут не несе в собі небезпеку для здоров’я дитини, тому як оточений захисним простором. Дитячі батути забезпечені сіткою – огорожею, що мають м’які стінки. Також існують моделі з ручками, завдяки яким у малюка з’являється опора під час стрибків на міні-батуті. Стрибати на батуті набагато зручніше, ніж на ліжечку і до того ж безпечніше.  Саме такий тип непрофесійних дитячих батутів ви можете взяти напрокат в нашому прокаті дитячих товарів «Карапузики» у м. Львів. Головна особливість дитячих моделей - підвищена безпека. Спеціальні захисні сітки, максимально міцні конструкції, використання екологічно чистих матеріалів - все це забезпечує необхідний рівень безпеки і практично виключає можливість отримання дитиною травм.

 

На що звернути увагу при виборі дитячого батута?

 

     Завітавши до нашого прокату дитячих товарів «Карапузики» у м. Львів важливо розуміти який батут обрати і уважно вивчити представлені моделі дитячих батутів. При цьому слід враховувати деякі важливі моменти:

 

Розмір і «місткість» батута. З надувними моделями все відносно зрозуміло - головне, щоб батут помістився на ділянці. Пружинний батут, в свою чергу, в діаметрі може бути приблизно від 1 метра і до 5 метрів. В цьому випадку для дітей буде забезпечено максимально безпечний і комфортний простір для стрибків; Ви можете обрати менший за діаметром батут для однієї дитини чи якщо маєте обмеження в розмірі приміщення, або ж якщо ви забажаєте щоб декілька дітей могли одночасно бавитись в батуті і розмір приміщення на це дозволяє обиріть батут з більшим діаметром.

 

Наявність захисних елементів в конструкції. Більшою мірою це стосується пружинних моделей. Батут, як мінімум, повинен бути оснащений щільною зовнішньої сіткою. Не зайвими будуть додаткові кріплення до землі і надійні сходи;

 

Якість матеріалів. Перед вибором надувного батута важливо переконатися, що гума не фарбується й не пахне хімікатами. У пружинному батуті важливо перевірити мат - він повинен бути міцним, щільним, виготовленим з непромокаючої тканини. Також слід оцінити товщину рами і надійність місць зварювання.

 

Обмеження за віком. Якщо мова йде про великий батут, то стрибати на ньому дозволяється дітям, які досягли 5-річного віку, причому під наглядом дорослих. Для малюків же краще купувати невеликий дитячий батут з сіткою, що захищає від можливих травм при падінні.

 

     Отже ласкаво просимо вас завітати до  прокату дитячих товарів « Карапузики» у м. Львів, який розміщений у Новому ЦУМі на 4 поверсі в 13 залі. Прокат дитячих батутів у нас це зручно, безпечно та вигідно. Ми раді надати Вам консультативну допомогу.