Головна  /  Автокрісла дитячі /  Автокрісло Сostco alpha omega eliteАвтокрісло Сostco alpha omega elite

Прокат дитячих товарів - Автокрісла

Вартість застави - 400 грн

Ціна за тиждень - 125грн
Ціна за 2 тижні - 225грн
Ціна за місяць - 325грн

Автокрісло Costco alpha omega elite


     Автокрісло Costco alpha omega elite росте разом з Вашою дитиною. Це автокрісло включає все-в-одному та забезпечує безпечну подорож для Вашої дитини. Використання автокрісла починають повернутим проти руху автомобіля від 9 до 15 кг. Крісло має знімний вкладиш для самих маленьких пасажирів для підтримки голови, шиї і тулуба та створення максимального комфорту.                  

     Воно оснащене LATCH системою та має три позиції для лежання. Крісло обладнане пятиточковими ременями фіксації для максимальної безпеки Вашого малюка.  Коли дитини вже більше 12 місяців та вага більше 15 кг Alpha Omega Elite перетворюється в сидіння, що встановлюєтьсяпо ходу руху автомобіля. Чотирьохпозиційний м'який підголівник допомагає додатково зафіксувати голову дитини та зробити перебування у кріслі максимально комфортним. Комфортна та мяка оббивк сидіння створює комфорт для дитини при тривалих переїздах. База крісла досить вузька, щоб поміститися в невеликих автомобіліях, проте саме крісло досить широке та містке.


Основні характеристики:


Група 1/2/3: 9 - 36 кг
Розміри: 63 х 55 х 51 см
Вага: 9 кг
Вік: 1-9p
Бренд: Costco
Країна: USA
Текстиль автокрісла зроблений з пористого дихаючого матеріалу, який легко знімається і підлягає машинному пранні при 30 ° C.

 

 

Демонстраційне відео:

 

 

 

     Ласкаво просимо до нашого прокату дитячих товарів "Карапузки" у м. Львів по вул. Княгині Ольги 106, Н.ЦУМ 6 поверх, 13 зал. В нас ви можете познайомитись з великим асортеминетм дійсно якісних та безпечних дитячих товарів відомих брендів з Європи та Америки та скористатись послугою прокату при цьому суттєво зеконмити  сімейний буджет. Також рекомендуємо Вам познайомитись з асортиментом батутів та іграшок для розваг які втішать вашого малюка та будуть розвивати його фізичні навички та моторику. З умовами прокату, доставки та догляду за дитячими товарами можете ознайомитись у відповідних розділах нашого сайту. В розділі "контакти" ви можете ознайомитись з графіком роботи нашого прокату дитячих товарів та детальним описом нашого розміщення. Завітайте до нас, з радістю вам допоможемо.