Прокат дитячих автокрісел

     Привіт.  На цій сторінці ми хочемо розповісти Вам про сучасне сумісне досягнення автопрому та виробників дитячих товарів яке створене  для безпеки та комфорту вашого малюка. Звичайно ж мова піде про дитячі автокрісла.

     Наш прокат дитячих товарів «Карапузики» у м. Львів надає можливість скористатись послугою прокату та обрати для вашого малюка дитяче автокрісло відомих світових брендів з високим ступенем безпеки та комфорту при цьому ви  суттєво можете зекономити ваш бюджет.

     Сьогодні на ринку дитячих товарів ви можете побачити велику різноманітність  автокрісел різної цінової категорії та ступеню безпеки для дитини. Отже що повинні ви знати про автокрісла щоб зробити правильний вибір.

     Як правило, в країнах, яких дбають про безпеку пасажирів, існує закон про безпечне транспортування дітей. Даний закон вимагає, щоб дитина була пристебнута в надійному утримуючому пристрої в залежності від її віку і ваги. Ці правила стандартні і вимагають мінімальних зусиль. Головне вчасно пересаджувати дитину в автокрісло відповідне до її віку, і тоді, у випадку аварійної ситуації, дитина буде в безпеці.  В нашому прокаті дитячих товарів  ви можете взяти напрокат дитяче автокрісло яке відповідає сучасним вимогам безпеки.

Існує кілька типів автокрісел, залежно від віку і ваги дитини. Відповідно до стандарту Націй ECE R44/04[2]вони розділені на 4 групи: 0-3.

 

Група 0 - дитяча переносна люлька

 

     Група 0 - дитяча переносна люлька — це колиска, що нагадує своїм виглядом звичайну люльку від коляски, але призначена спеціально для перевезення немовлят в горизонтальному положенні. Зазвичай має свій ремінь безпеки, який кріпиться в області животика дитини. Сама люлька встановлюється на заднє сидіння автомобіля штатними трьох точковими ременями безпеки перпендикулярно ходу руху авто. Тому у неї є спеціальні напрямні для штатних ременів безпеки. Розрахована на вагу від 2–3 кг і до 10 кг. .  В нашому прокаті дитячих товарів  ви можете взяти напрокат дитяче автокрісло цього типу.

 

Дитячі автокрісла  групи 0+

 


     Створені для дітей віком від народження до 15 місяців. У таких кріслах можна перевозити малюків вагою до 13 кг, віком до 15 місяців і ростом до 75 см. Тільки автокрісло типу 0+ вбереже малюка, адже тут він оптимально покладений у напівсидячому положенні, має надійні трьох- або п’ятиточкові ремені безпеки і чітко прикріплений до самого автомобіля. Також за допомогою цих автокрісел зручно перенесити дитину і  можна кататися по всіх справах, в магазини, годувати, гратися, гуляти в парку, а це значно полегшує життя батькам. Ви  можете в нашому прокаті дитячих товарів  спробувати наскільки комфортно вашому малюкові буде у цьому автокріслі  та чи підходить воно йому а вже потім  скористатись послугою прокату  автокрісла цього типу.

  

Дитячі автокрісла  групи 1

 

      Дитячі автокрісла  групи 1 розраховані на вагу від 9 кг і до 18 кг. Це приблизно на вік від 9 місяців і до чотирьох років, хоча іноді діти і старшого віку можуть поміститися в таке крісло. Встановлюються автокрісла штатними ременями безпеки проти руху автомобіля. Рекомендується перевозити дітей проти руху авто настільки довго наскільки це можливо. Наш прокат дитячих товарів надає можливість вибрати з декількох видів автокрісел цієї вікової групи різних виробників, приміряти його до вашого малюка, ну і скористатись послугою прокату автокрісла.

 

Дитячі автокрісла  групи 2

 

     Ці автокрісла розраховані на вагу дитини від 15 кг до 25 кг, приблизно від чотирьох і до шести років. В автокріслі цієї вікової групи голова дитини повинна бути надійно захищена від бічних ударів, для цього необхідна посилена бічна і внутрішня безпека. При цьому висота підголівника повинна бути регульованою. Слід звертати увагу і на те, щоб форма автокрісла була ергономічною, тоді незміцнілий хребет буде в максимально комфортному положенні. Дитячі автомобільні крісла групи 2 кріпляться штатними ременями безпеки по ходу руху автомобіля. Завітайте до нашого прокату дитячих товарів та візьміть напрокат дитяче автокрісло яке обере ваша дитина.

 

Дитячі автокрісла  групи 3.  


     Все, що стосується типу 2, відноситься і до третього типу, тому вкажемо тут тільки критерії щодо параметрів людини. Отже, вік для типу 3 — 5-12 років, вага — 22-36 кг, зріст — не вище 135 см. З цього віку дитина утримується в автокріслі штатними ременями безпеки, отже, воно не оснащено п’ятиточковими ременями. Встановлюється автокрісло групи 3 на заднє сидіння автомобіля штатними ременями безпеки по ходу руху авто. В нашому прокаті дитячих товарів ви можете обрати  автокрісло і цього типу. Прокат автокрісел через наш сервіс допоможе забезпечити вашу дитину комфортом і безпекою під час подорожі за символічні гроші.

 

Бустер.

 

    Бустер або сидіння-подушка рекомендовано для дітей, які вже не сидять в дитячих автомобільних кріслах, але ще не достатньо дорослі, щоб штатні трьох точкові ремені безпеки правильно і надійно фіксували їх. З причини того, що ремені безпеки розроблені для дорослих, вони не підходять для дітей. Тому бустер допоможе посадити дитину на потрібну висоту, і тоді ремені безпеки ляжуть так як і належить, при цьому дитина буде захищена і надійно зафіксована. Ремені повинні проходити чітко через ключицю і грудну клітку дитини, і кріпитися в області стегон. Якщо ж ремінь не буде знаходитися в такому положенні, тоді він буде проходити в області шиї та живота. Це дуже небезпечно, тому що у випадку ДТП або крутому маневрі, є загроза отримати внутрішні пошкодження органів, задуху або навіть смерть. Дозвольте нашому прокату дитячих товарів допомогти зменшити можливі ризики.

 

Загальна інформація про безпеку дитини.

 

     Усі дитячі автокрісла повинні відповідати Європейському стандарту безпеки ECE 44/04 та мати відповідне маркування і бути перевірені в численних краш-тестах. В нашому прокаті дитячих товарів усі автокрісла відповідають цим вимогам.  Дитячі автокрісла заборонено встановлювати проти руху автомобіля на передні сидіння, якщо там близько розташовані подушки безпеки. При розкритті подушки безпеки, можуть виникнути серйозні травми голови або навіть смерть немовляти. Тому, якщо автомобіль не має спеціальної можливості відключити подушку безпеки, дитяче автомобільне крісло необхідно встановлювати тільки на задньому сидінні. Якщо ви подорожуєте літаком разом з дітьми, слід пам’ятати, що найбільш безпечно для вашої дитини така подорож в автокріслі. Бустером в літаку користуватися не можна, так як він не має плечових ременів.

 

Отже ласкаво просимо вас завітати до прокату дитячих товарів « Карапузики» у м. Львів, який розміщений у Новому ЦУМі на 4 поверсі в 13 залі. Прокат автокрісел у нас це зручно. Безпечно та вигідно. Ми раді надати Вам консультативну допомогу.